1

Téma: AirPods

Nevím jak vám, ale tato sluchátka jsou snad první výrobek od Applu, který se mě vysloveně nelíbí.
Chápu nutnost do malého prostoru dostat spoustu HW, ale aby to pak vypadalo, že jsem si jenom z běžných sluchátek odstřihl dráty, tak to nechápu.
Vždy jsem musel mít všechno nové a nejlépe hned, ale toto asi ne. Co vy na to?

iPhone 5s, iPad 2, MacBook Air, iPad Air

2

Re: AirPods

Myslím si, že je to naprosto normální, že máš výhrady. Je to věc názoru. Mně se naopak líbí moc a přestože jsem si vloni koupil nové hifi špunty Klipsch, tak už je mám objednané.
Hodinky se mi také nejdřív nelíbily a když vyšly vodotěsné, tak jsem šel do nich. A musím říct, že jsem velice spokojenej. I když jsem předtím neměl žádná béčka (tissot, traser) přeci jenom ta spolupráce s iPhonem je úžasná. Jenom jsem zvědav jak dlouho mi vydrží. Ty švýcary vydržely vždy minimálně deset let.
Teď se moc těším na Airpody a abych si zvykl na pecky, tak jsem Klipsche odložil do krabičky a poslouchám Earpody. Jo a mimochodem mám je objednané od jedné pražské malé počítačové firmy za 4100!
Zdravím
Tom

iPad Air 32GB LTE, iPod nano 6g, iPhone 6 16GB, iPod nano 7g, MacBook Air, Time Capsule 2TB, ATV 3g, Apple Watch 2, iPhone SE 128GB & AirPods.

3

Re: AirPods

Nepřijde mi na nic nic divného, jsou to skoro jako drátová od Apple. Sluchátka moc nepoužívám, takže si je s dost velkou pravděpodobností nekoupím, i když ta představa absence zamotávání a zachytávání kabelu je velice lákavá

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

4 Naposledy upravil: Tom (16-06-2017 16:35:45)

Re: AirPods

Tak už je mám a musím řict, že jsou naprosto úžasná, hrají líp než earpods. Poslouchám hudbu přes sluchátka již delší dobu a používal jsem téměř výhradně špunty. Když jsem si ale koupil iP6 a dostal k němu earpody zjistil jsem, že pecky mají také své výhody - při delším poslechu nebolí hlava ;-).
Abych měl z čeho poslouchat koupil jsem si k nim iP SE s kapacitou 128GB a moje dva iPody mohu odložit :-). Snad tuto kapacitu muzikou hned tak nenaplním.
Mám dva dotazy: jak je vyndaváte z krabičky? A zkoušel jste někdo připojit iPod nano 7? Mně hraje hrozně potichu.
Tož tak.
A ještě jedna věc, měly by být vidět i na iPadu když má zapnuté BT, ale nejsou. Zkusil jsem restart a nic. Přestože mám iPad i iPhone na stejném Cloudu a jak praví návod, měly by se po spárování s iPhonem automaticky objevit i na dalších zařízeních. Máte někdo obdobný problém?
Díky.

iPad Air 32GB LTE, iPod nano 6g, iPhone 6 16GB, iPod nano 7g, MacBook Air, Time Capsule 2TB, ATV 3g, Apple Watch 2, iPhone SE 128GB & AirPods.