1 Naposledy upravil: Patricius (13-11-2013 22:47:23)

Téma: Jules Verne - 20000 mil pod mořem

Jules Verne - 20 000 mil pod mořem pre iPad (ePub)

PunBB bbcode test

Autor: Jules Verne
Žánr: dobrodružný
Jazyk: český
Formát: ePub
Popis:

Záhadná mořská příšera vyvolává paniku ve všech světových oceánech. Tato obluda má již na svědomí nejen řadu lodí, ale i mnoho lidských životů. Na moři není jediného místa, kde by byly posádky v bezpečí! Jako odpověď na časté útoky vysílá americká vláda do boje s netvorem výpravu s jasným cílem - vystopovat a zničit. Mezi členy výpravy jsou profesor Pierre Aronnax, mořský biolog, i s jeho věrným sluhou Conseilem, a také celosvětově proslulý lovec, Kanaďan Ned Land. Společně se vydávají na palubě bitevní lodi Abraham Lincoln za záhadnou příšerou do hlubin oceánů. Podaří se jim ji ulovit? A odhalí tajemství, které ukrývá?

Download: https://mega.co.nz/#!0wlTxJiR!KIoitS5Up … DM7nW4eO6k

Napíšte mi prosím, či sa vám zobrazuje správne diakritika, aby som vedel, či som pri konvertovaní zvolil správne kódovanie. Na svoj prvý iPad Air ešte stále čakám, tak to neviem odskúšať.

iPhone 5s 64GB Space Gray
iPad Air 128GB WiFi Space Gray & Black+evasi0n Jailbreak 1.0.4

2

Re: Jules Verne - 20000 mil pod mořem

Vše je v pořádku na Ipadu Air. Díky,super :-)

Ipad Air 16GB Wifi

3

Re: Jules Verne - 20000 mil pod mořem

OK, som rád že je to v poriadku. Mám v zbierke svoje obľúbené knihy aj knižné série (napr. Mark Stone, Ledová společnost a pod.), skoro všetko v CZ, ale mám aj knihy v SK (napr. komplet séria Traja pátrači, knihy z edície S.T.O.P.Y, nejaká romantika pre manželku...) tak keď bude záujem, nie je problém to postupne upnúť.

iPhone 5s 64GB Space Gray
iPad Air 128GB WiFi Space Gray & Black+evasi0n Jailbreak 1.0.4