1

Téma: iTunes 11

Ježíšku, co to provedli s iTunes? Jak si teď pustím náhodné přehrávání? Kde zjistím počet přehrání? Tohle je hrůza :-(

Jaký máte názor na nové iTunes?

2

Re: iTunes 11

Pouzivam ho na WP a zda se mi sviznejsi, prehlednejsi a hezci, takze spokojenost.

MacBook PRO 13" late 2013
iPad mini 2 Black 64GB
iPhone 6s Space Gray 64GB

3

Re: iTunes 11

Tunes by se mi nejvíc líbilo, pokud by nemuselo vůbec být... Jsem asi příliš konzervativní, ale synchronizace všeho se vším se mi nelíbí, ani k ničemu nehodí... Vzhledem k cenové politice Apple je iPad na hodně dlouho jediný výrobek této značky, který jsem si pořídil. Takže já jsem všema deseti pro mass storage. Každý den si chci přesunovat mp3 a fotky, mazat mp3 a fotky a nechci neustále řešit, kde mi co zmizí, a co nechtěně smažu... K těm novým iTunes 11 se přiznám, že vůbec nevím, která bije co se týká přesunu dokumentů do a z ipadu, atd... Pokud někdo víte o nějakém videu, kde je to rozebráno pro laiky - dejte vědět.

iPad2 32GB, wi-fi, black

4

Re: iTunes 11

Já mám iTunes primárně jako hudební přehrávač, až sekundárně jako synchronizační nástroj. Jenže když nevím jak spustit náhodné přehrávání, což v předchozí verzi bylo na jedno kliknutí, tak je něco špatně.

Jinak mass storage by sice bylo fajn, ale toho se nedočkáme.

5

Re: iTunes 11

iTunes preci nemusi byt vubec. Treba ja ho vubec nepouzivam a nechybi mi.

iPhone 6, iPad Pro, 12,9", Mac mini (Late 2014), MacbookPro (2016)

6

Re: iTunes 11

A v čem si na Macu přehráváš hudbu? V čem vůbec máš hudební knihovnu?

7

Re: iTunes 11

Mac nemám, mám PC s Win, ale to je vlastně jedno. Data (tedy včetně filmů a hudby) mám na domácím NASu od Synology.
Mají své programy pro iOS a Android pro vstup do Audio station, Photo station apod. Výhoda je např. ta, že když si chci pustit na TV film z AppleTV, nemusí mi běžet comp, ale automaticky se "probudí" malý NAS. Velmi jednoduše mohu dostat jakýkoliv soubor nebo dokument do iPADu nebo iPhonu a nemusím pouštět comp a synchronizovast.
K datům se dostanu odkudkoliv, kde je konektivita apod.
Bez NASu si to už ani nedokůžu představit :-)

iPhone 6, iPad Pro, 12,9", Mac mini (Late 2014), MacbookPro (2016)

8

Re: iTunes 11

Hudbu v macku prehravam v itunes + k tomu mam app z MAS significator kterym se necha ovladat i itunes a je v horni liste (po spusteni) a v nem jde zapnout nahodne prehravani.

New iPad 16gb wifi,Mac mini core 2 duo
iPhone 4 32gb
iPod nano 4gb
Gamecenter: 999viper

9

Re: iTunes 11

Jandik: Já mám domácí server s Windows Home Server 2011, mám tam uložené filmy a zálohu dokumentů, ale hudbu mám v Macu a na její přehrávání používám iTunes a vyhovuje mi to tak. Ostatně i kdybych měl hudbu na serveru, používal bych na přehrávání iTunes, takže připomínka ohledně NAS je trochu mimo :-) Já si stěžuji na nepřehlednost a že nemůžu najít funkce a věci, které jsem běžně používal. Teď jsem si třeba před chvílí chtěl obměnit v iPodu hudbu a nepřišel jsem na to jak, jakže jsem byl nucen napsat na support Applu, což v předchozí verzi nebylo nutné, tam to fungovalo tak nějak intuitivně.

viper: Další program není řešením. V předchozí verzi iTunes mi to všechno normálně fungovalo a byl jsem spokojený, zkrátka jsem si zvykl. Jenže teď je spousta věcí jinak a já se s tím nějak nemůžu vyrovnat, přijde mi to jako krok zpět... :-(

10

Re: iTunes 11

Ten significator jsem zminoval hlavne i kvuli tomu, ze ukazuje pri zacatku skladby na chvilku nazev pisne a interpreta.

New iPad 16gb wifi,Mac mini core 2 duo
iPhone 4 32gb
iPod nano 4gb
Gamecenter: 999viper

11

Re: iTunes 11

Chápu, jenže zobrazení názvu písně a interpreta neřeší můj problém... Navíc bych zrovna tuhle funkci zakázal jako pravděpodobně příliš otravnou :-)

Každopádně přišel jsem na způsob, jak spustit náhodné přehrávání, ale je to divné, bývalo to lépe řešeno...
Je potřeba v knihovně stisknout PLAY a zaškrtnout ikonu náhodného přehrávání, ovšem nebere to v potaz preference hvězdiček, měl jsem nastaveno, že skladby s jednou hvězdičkou se přehrávat nebudou a některá alba mám nastavena celá, že se nepřehrávají (převážně mluvené slovo) a to teď ignoruje :-( Já chci zpátky tu původní funkci, ale asi mám smůlu :-(