1 Naposledy upravil: blackdoom (29-01-2018 10:02:14)

Téma: žlutý displej - iPhone 7 plus

Dobrý den,

Mám takový "problém". Před třemi týdny jsem si pořídil nový iPhone 7 plus. Dříve jsem vlastnil iPhone 6. Když jsem si telefon přivezl domu, všimnul jsem si že displej je žlutý ("teplejší"). Tak jsem hned začal prohledávat internet co s tím. Našel jsem, že nejsem jediný kdo má tento problém a hodně lidí to řeší přes nastaveí flitru barev. To mi bohužel nepomáhá. Hlavní důvod proč jsem si telefon zakoupil je fotografie. A teď nemyslím přímé pořizování snímku z telefonu, ale například editace mých fotek ze zrcadlovky. Můj iPhone 6 už velké formáty RAW nezvládal. Na internetu jsem se také dočetl, že to může být nějakým lepidlem, které musí zaschnout, tak jsem tomu dal 2 týdny, ale to nepomohlo.
více: du an 17 pham hung
Rozhodl jsem se že dám telefon do opravy. Ze začátku mi řekli že se jim problém neprojevil, tak jsem tam zajel, ukázal jim to a oni že to vymění. Teď jsem si telefon přivezl opět domu a displej je snad ještě žlutější.
více: can ho the sun me tri
Jsem už celkem zoufalý. Na editaci fotek bych potřeboval přesné barvy, které jsem myslel, že na takovém to zařízení dostanu.
více: chung cư golden park tower
Můžu se vás zeptat jaké jsou vaše zkušenosti se žlutým displejem na iP7?


Moc děkuju za odpovědi.