1

Téma: Kalendář - přepisování nových událostí starými

Mám problém a už mě to fakt s**e. Applu jsem psal několik feedbacků, ale zatím žádná náprava.
Mám událost v kalendáři, která se mi synchronizuje na iCloud, tedy mezi iPhonem, iPadem a Macem. Na iPhonu v offline režimu změním datum té události a po připojení k internetu mi to přepíše zpět na původní datum i když změna na iPhonu byla udělána jako poslední. Věc, kterou Windows Mobile správně dělaly v roce 2003 neumí Apple v roce 2012, neuvěřitelné.
Chápu Radka Hulána, že na Apple jen nadává, v mnoha případech totiž nadává oprávněně.

Mimochodem, na technické podpoře jsem se dozvěděl, že to není chyba ale vlastnost. To Apple dělá často, že vydává chyby za vlastnosti? Čím víc totiž Apple poznávám, tím víc lituji, že jsem opustil Windows (ne stále, ale když se objeví nějaký problém, což je překvapivě často). Mám takový pocit, že až nastane čas obnovy telefonu, tabletu a počítače, že nové budou Windows Phone, Windows RT a Windows x64. Na ovládání je Apple super, je jednoduchý, ale v případě OS X má stabilitu a spolehlivost jako Windows před deseti lety... Aby se mi počítač (OS X) za necelý rok čtyřikrát kousl (obdoba BSOD z Windows), na to opravdu nejsem z Windows zvyklý...

2

Re: Kalendář - přepisování nových událostí starými

Používám Google kalendář a tam to funguje normálně.

3

Re: Kalendář - přepisování nových událostí starými

I když uděláš změnu na zařízení, které je offline? Mě to také funguje normálně v online režimu, ale jakmile něco změním offline, po připojení k netu se ta změna přepíše starým údajem.

4

Re: Kalendář - přepisování nových událostí starými

Ano offline, zkousel sem plno kombinaci a vzdy vzal a poznal posledni upravu. Zkusim icloud jeste jak funguje.

Tak to funguje i v icloudu, hodim ho do leteckeho rezimu, uplne prepisu udaj v kalendari, zrusim letecky rezim a zapnu kalendar, udaj zustane a v icloudu se to prepise.

5

Re: Kalendář - přepisování nových událostí starými

Potvrzuju. Prepisu na iP5 v offline rezimu udalost, zapnu wifi a na iP4 a iPad se udalost zaktualizuje na novy udaj.