1 Naposledy upravil: Shootercz (09-05-2012 10:05:58)

Téma: Synchronizace iBooks

Ahoj chtěl jsem se zeptat funguje vám automatická synchronizace iBooks mezi iOS zařízeními??

A ještě nevítě někdo proč vždycky když synchronizuju iPad s PC tak většina knížek které jsem si nahrál přes PC a nezakoupil v iBooks store se mi prostě vymažou kdyby všechny řeknu ok ale vono jenom některý.

iPad 2 Wi-fi 3G 32GB      Game Center: Shootercz
iPod Touch 64GB 3G       Gameloft Live: Shootercz
iPhone 4S 32GB

2

Re: Synchronizace iBooks

Taky se mi to stalo, při prvním připojení iPADU k PC. Buď úplně vypnout synchronizaci knih a nebo přenout z kompletní synchronizace na selektivní. Problém jsem měl s PDFkama a ebookama, které jsem si nakoupil v iTunes, tak mi je prostě odmazal.

iPhone 6, iPad Pro, 12,9", Mac mini (Late 2014), MacbookPro (2016)

3

Re: Synchronizace iBooks

ibooks se mi mezi ios zarizenimi nesynchronizuji. skoda

macbook pro retina 16GB ram, 512GB ssd - OS 10.8
iPad 2 white 3G 32gb - iOS 5.1 - nonJB
iPhone 4 white 16gb  - iOS 5.1 - nonJB

4

Re: Synchronizace iBooks

pekros napsal:

ibooks se mi mezi ios zarizenimi nesynchronizuji. skoda

Syngronizují-

Funguje to trochu jinak -
pokud mám STEJNOU knihu na iPhone i na iPadu tak se automaticky synchronizuje místo kde mám knihu rozečtenou. Používám a funguje to. Jen si zkontrolujte zda máte sychronizaci povolenou v Nastavení u iBooks. (tzn. že synchronizace funguje i na knížky nezakoupené u Applu).
Co se týče knížek z Apple Store tak je možno v nastavení zašrtnou automatické stahování tam zakoupených knížek i na ostatní zařízení.  Nicméně výběr knížek v češtině co mě zajímají je tam malý - takže stahuji většinou jinde:

Stejnou knihu dostanu do iPadu i do iPhonu bez připojení k PC přes DropBox, email nebo web -  knižky často kupuji nebo stahuji na www.palmknihy.cz - takže jsou tam v knihovně a není problém si je stáhnout.
A ještě doporučím jeden web: http://www.ctenizdarma.cz/jenknihy.html
Sešli se tam skvělí autoři a kdo má rád Fantasy tak zkuste Čaroděje. Neskutečně povedená série.

5

Re: Synchronizace iBooks

Také mi synchronizace funguje, ale mám pocit, že spousta lidí to chápe jinak. Do iPhonu a iPadu se musí  nahrát stejná kniha a pak funguje synchronizace čtení, přečtu na iPadu 10 stránek, otevřu tuto knihu na iPhonu a pokračuji tam, kde jsem skončil na iPadu právě díky synchronizaci. Samozřejmě obě zařízení musí být připojena k internetu, ale to je snad jasné :-)