51

(2 odpovědí, posláno do APLIKACE pro Apple iPad)

Pochybuji, že oficiálně něco takového bude, možná v Cydii, ale to vyžaduje jailbreak.

Zkus restart, ale ten, že současně podržíš power a home tlačítka a držíš je dokud se neobjeví jablíčko.

53

(58 odpovědí, posláno do Vše o tabletu Apple iPad)

Copak jsi neviděl IT crowd? Tam je přece první otázka: "Zkoušeli jste to vypnout a zapnout?" :-)

54

(3 odpovědí, posláno do iOS - Operační systém iPadu)

Záleží na bitrate a přehrávači. V Ace Player mi některá videa přehraje plynule, některá trhaně. Ta trhaná mají vysoký bitrate. Ale obecně je přehrát umí, pokud máš odpovídající přehrávač.

55

(58 odpovědí, posláno do Vše o tabletu Apple iPad)

To je divné, Vodafone tethering neblokuje.

56

(58 odpovědí, posláno do Vše o tabletu Apple iPad)

Jaký je tvůj operátor? Tedy ten, u koho máš vedené číslo a komu platíš?

57

(58 odpovědí, posláno do Vše o tabletu Apple iPad)

Někteří operátoři tethering blokují, nejspíš to bude i tento případ. Zkus to přes bluetooth, jestli se to bude chovat stejně.

58

(107 odpovědí, posláno do Návody)

Samozřejmě, ten kód se naváže na tvé Apple ID.

59

(107 odpovědí, posláno do Návody)

airleos: ano, mám s tím zkušenosti, prostě v aplikaci si vybereš gift do iTunes, ono tě to tam přesměruje, kód se rovnou vyplní a peníze máš okamžitě připsané. Nikdy jsem s tím neměl problém.

60

(10 odpovědí, posláno do Poradna pro nováčky)

Za tímto učelem kontaktujte svou banku, my to zde nedokážeme vyřešit i kdybychom moc rádi pomohli.

61

(19 odpovědí, posláno do Vše o tabletu Apple iPad)

Pravdou je, že kdyby Surface byl k disposici v létě 2011, o iPadu bych ani neuvažoval a tím bych přišel o celý ten úžasný Apple ekosystém a dodnes spokojeně používal Windows. Nelituji toho, že jsem přešel k Applu, ale ušetřil bych spoustu peněz, kdyby byl MS trochu rychlejší :-)

62

(19 odpovědí, posláno do Vše o tabletu Apple iPad)

akubka2 napsal:

A kdo by řekl, že bude in zrovna tablet od Microsoftu

A proč ne? Když pro některé může být in tablet od Copyšuntu, proč by nemopl být in mnohem lepší Microsoft?

63

(58 odpovědí, posláno do Vše o tabletu Apple iPad)

Někteří operátoři tethering blokují, ale wifi bys měl najít okamžitě, jen by ti nešel net v ipadu, takže tady bude jiný problém, ovšem netuším jaký.

64

(15 odpovědí, posláno do Poradna pro nováčky)

Na hudbu je IMHO nejlepší zabudovaná app, co se týče videa, já mám free Ace Player, ale bylo to v akci, normálně je placený. Mám obavu, že vzhledem k nutnosti kodeků asi dobrý free video přehrávač nebude, ale třeba mě někdo jiný vyvede z omylu.

Mimochodem, do čeho jsi tedy šel, do té čtyřky?

65

(19 odpovědí, posláno do Poradna pro nováčky)

Podle mě jediná výhoda US účtu je gift card, jinak je to IMHO jedno.

Osobně můžu doporučit router TP-LINK 1043 s DD-WRT fw, na tom mi jede iPad 2 i iPhone 4S s 6.0.1 bez problémů. A nebo koupit router přímo od Applu, tam to asi bude fungovat vždycky. Každopádně feedback do Applu je nutný, bez něj to neopraví. Já tento problém nemám, takže si stěžovat nemůžu, ale když se mi nějaký problém objeví, jdu nejdříve na google a následně na stránky applu a píšu feedback. Kdyby to takhle dělali všichni, co mají problémy, netrvala by jejich oprava tak dlouho.

To nepořešíte, dokud to Apple neopraví. Je totiž naprosto zjevné, že někde udělali chybu, takže pište feedbacky přímo Applu, ať se to dozvědí a můžou spravovat.

68

(107 odpovědí, posláno do Návody)

Dostaneš bodíky až to někdo přes tvůj odkaz začne používat. Můžeš to dát na FB, Twitter, poslat mailem či SMS a podobně, ale sem ne, v obou případech bys byl až druhý a nebylo by to fér vůči mě a dominik10110.

69

(166 odpovědí, posláno do Vše o tabletu Apple iPad)

Na iPad mám pouzdro od Belkinu za 500 Kč, je to smart cover včetně zad, prostě to, co začali v Applu dělat až rok potom, co jsem si ho koupil :-) A slouží skvěle, iPad je v něm bezvadně chráněný, magnet funguje, co víc si přát :-)

70

(15 odpovědí, posláno do Co se jinam nevešlo)

WP s Macem komunikuje, ale ne moc dobře, Microsoft docela odflákl prográmek, přes který komunikuje (WP connector).

71

(107 odpovědí, posláno do Návody)

A máš store přepnutý také do US? Ty Sims jsem instaloval včera a šlo mi to, teď je hraju a kredit se mi přičetl.

72

(15 odpovědí, posláno do Co se jinam nevešlo)

V dnešní době máš na výběr vlastně jen ze tří možností. Android, Apple, Windows Phone (řazeno abecedně, aby si někdo nemyslel, že někoho zvýhodňuji :-) ).

Osobně dávám přednost Windows Phone, jde o výborný spolehlivý a rychlý systém, podle mě mnohem lepší než iOS, který si ale moc nerozumí s Macem. Takže pokud máš Windows PC, uvažuj v první řadě o WP, ale o WP8 !!. Osobně bych volil nějakou Nokii.

Na druhém místě mám Apple, sice trochu zastaralý a ne moc dobrý koncept ikonek (navíc změna formátu displeje, takže pro mě důvod, proč si už iPhone do budoucna nekoupím, leda že by se vrátili k 4:3 displeji), ale systém je to kvalitní, spolehlivý a rychlý a s Macem funguje naprosto dokonale, s Windows také. Zamrzí jen, že není něco na způsob živých dlaždic (= živé ikony..??..).

Za třetí je tu Android, roztříštěný, relativně funkční, ale stejně jako stařičké Windows Mobile ho musíš ladit. Ovšem jako jediný má požadovaný mass storage. Ovšem neřekl bych, že kvůli kopírování hudby je vhodný mass storage. Jak do iOS tak do WP totiž dostaneš hudbu mnohem rychleji než do Androidu :-) Faktem je, že mass storage je zastaralý překonaný koncept. Jestli budeš volit něco s Androidem, doporučil bych Nexus, ale je to v zásadě prašť jako uhoď. Jinak z Číny se dají koupit levné a dobře vybavené androidy, jednoho mám, Star N800 s A 4.0.4 za 3.500 Kč, dvou simkový atd a za ty peníze se dá odpustit, že systém občas laguje (jenže to dělá i na Galaxy SIII), že se do něj nedá nasypat hudba na jedno kliknutí, ale že musíš jak trotl kopírovat přes Finder/Průzkumník, Total Commander a hledat, kam ta hudba vlastně patří a podobně.

O ostatních platformách nemá smysl uvažovat, Symbian, Bada, WebOS a další jsou mrtvé, Blackberry je čistě pracovní a běžný člověk ho nevyužije (= zbytečně vyhozené peníze) a nic jiného vlastně neexistuje.

73

(107 odpovědí, posláno do Návody)

Tiskopisů napsal:

Ty itunes gift card funguje i na appstore??

Ty gift card fungují na US Apple ID, je možné  za ně nakupovat na App Store, Mac App Store i iTunes.


Ondra 106 napsal:

Faramíre, ten obrat "takže kradou"
je reakcí na androiďáky kteří "kupujou"

To je možné, ale do hlavy ti nevidím :-) Každopádně napsat, že v tomto případě jde o krádež, je hodně zcestné. Chápu, že s tímto způsobem můžou mít někteří lidé problémy (i když nechápu z jakého důvodu), ale o krádež prostě nejde.

74

(107 odpovědí, posláno do Návody)

Já nemám noční, jen jsem se před asi hodinou a půl vzbudil a už jsem neusnul... Ale to už je přeci jen kapánek OT, tak to tu nezaplevelujme.

75

(107 odpovědí, posláno do Návody)

Přesně tak. Nemám problém kupovat apps, do programů na Mac jsem dal už přes $500 USD a pro iOS to taky tak stovečka bude, možná více, ale peníze se neválejí jen tak na ulici. A když jde o legální možnost, nevidím důvod, proč ji nevyužít, nejsem zdaleka tak bohatý, abych mohl zahodit deset dolarů, které mi někdo nabízí :-) Stejně je vzápětí vrazím do nějakých programů nebo hudby, ale je to prostě příjemné :-)