326

Re: Dostupnost iPad 2 v ČR

ordered at iStyle on 17.06, had my iPad2 delivered on 28.06.

327

Tak já jsem byl v pondělí ve vaňkovce a napadlo mě se tam jít zeptat.Řekli mi,že ho nemají skladem a že přijde až kolem toho prvního července.Pak se ale prodavǎc zmíniĺže jim včera dorazily ty 64 GB 3G v bílé barvě.to by mi nevadilo.Tak jsem ho u nich nechal odlǒzit a jel jsem si domu pro peníze,pak jsem si ho jel ještě vyzvednout.takže už je doma a já jsem zatím spokojenej.Nepsal jsem protože nebyl čas :-)

Jail-Broken iPad 2 64 GB WI-FI + 3G White
Smart Cover Leather Navy

328

Ma nekdo nejake aktualni informace o dostupnosti? (predevsim u premium reselleru) Shanim iPad 2 Wi-Fi + 3G 64 GB, black a nejak se mi zda, ze stale nikde neni...

329

Alfa.cz hlásí skladem všechny komponenty mají nejlevnější akorát apple mají nejdražší.

iPad 4.gen
iPod nano 7.gen
Apple TV 3.gen
iPhone 5

330

myslim, ze iworld psal ze ma spousta ipadu.

iPad mini s Retinou 32GB WiFi | iPhone 4S 64GB
Game Center: maaat64

331

Tak iPadu by jiz vsude melo byt dost. Jeste obchody nemaji vsechny modely, ale dostupnost uz jinak obecne bude dobra.

Poptavka se vyrovnava s nabidkou.

iPad mini s Retinou 32GB WiFi | iPhone 4S 64GB
Game Center: maaat64

332

To je fakt, v Praze kam se podivam, tak je maj, i Datart atd

New iPad 64GB 4G/wifi

333

Já ho koupil v CZC, protože v iWorldu neměli a tvrdili mi, že není možné ho objednat a nevědí kdy přijde, že prý mám chodit se ptát. Byla to taková nesympatická protivná paní. Nejlepší ale je, že druhý den jim dorazily, to přece museli vědět že jim přijdou, ne? Ale díky té paní přišli o kšeft, jejich problém... :-)