1

Téma: FlickShop?

Ahoj, chci si koupit iPad a samozřejmě co nejlevněji. narazil jsem na tenhle obchod:
http://shop.hadimrska.savana.cz/noteboo … -ipad-i22/

Myslíte si, že jsou ceny realné a že se dá obchodu věřit? Nabízí i dobírku, ale to neznamená, že nemůže poslat cihlu. No nevím, budu rád za Vaše názory.

iPad 3G 16GB

2

Re: FlickShop?

obchod bude tezko nekdo znat, ale podle designu bych mu neveril smile

preferuj osobni predani, to je zaruka..

iPad mini s Retinou 32GB WiFi | iPhone 4S 64GB
Game Center: maaat64

3

admin napsal:

obchod bude tezko nekdo znat, ale podle designu bych mu neveril smile

preferuj osobni predani, to je zaruka..

Ten design se mi taky nejak nezda :-D Takhle drahe veci si nikdy nekupuji na dobirku,vsechno si chodim radsi osobne vyzvednout.

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

4

Hele to je ujetá cena, i kdyby to měli z USA tak by na tom nic nevydělali a pochybuji, že takový eshop se dostal k nějakým distributorským kanálům, kteří mají iPad levněji.

Nestojí to za problémy.

5

už jsem psal majiteli eshopu, že beru jedině osobní setkání, uvidím co odpoví, každopádně díky za názory.
K té ceně... Když se nad tím zamyslím, tak na appstore se dá koupit 16GB s 3G za 588 USD (10600,-) a poštovné mají zdarma. Nakonec ta cena není až tak nereálná. Stejně je pořád mnoho ale, které mě odrazují.

iPad 3G 16GB

6

A ten iphone4 za tu cenu,taky trochu zvlastni.

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

7

Radim pockej si. Uz v pondeli se muzou objevit ipady oficialni, klesnout ceny u overenych firem atd..

8

Počkám do příštího týdne. Ozval se mi i majitel eshopu, že zboží k němu dorazí příští týden, a že mi dá vědět. Kdyžtak se projedu vlakem do Vyškova a uvidím jak to dopadne big_smile. btw, včera jsem promrhal super nabídku na aukru (32GB 3G za 13500,-) sad
Pokud přistoupí na osobku a vše dopadne jak má, dám vědět.

iPad 3G 16GB

9

Ja bych tam vazne uz kvuli stavu eshopu nenakupoval. Ale sam jsem nakpoval zde http://www.hypermobil.cz/vyhledavani/?s … =0&y=0

10

Zdravím všechny, rozhodně nenakupovat, majitel eshopu je podvodník!!!

Bohužel jsem takto naletěl a teď mě to stojí mnoho nepříjemností.