1

Téma: Připomínkovač

Ahoj ve spolek. Mohl by mi, prosím, někdo poradit nejakej peknej pripominkovac, který by mi pripomel narozeniny schůzky atp z diáře? Tóny, které vydává kalendar jsou chabe. Byl jsem zvyklý na psiona, kterej řval jak na lesy a kdyz jsem ho pak vzal do ruky tak na displeji byl oznam na prošvihlou událost. Jsem ochoten i utrousit nejakej ten dolarek, ale nemam čas procházet a instalovat ty tisíce aplikaci. Díky předem.

iPad Air 32GB LTE, iPod nano 6g, iPhone 6 16GB, iPod nano 7g, MacBook Air, Time Capsule 2TB, ATV 3g, Apple Watch 2, iPhone SE 128GB & AirPods.

2 Naposledy upravil: jiraslech (18-05-2011 11:32:02)

Re: Připomínkovač

No já to řeším kombinací Todo od Appigo.com na iPhone i iPadu, synchronizovanou s Toodledoo, dále na PC s Outlookem pomocí aplikace Toodledo Outlook sync a k tomu Google kalendář sync . Zároveň mi online Toodledo úkolovník automaticky sám zapisuje (odesílá) události/úkoly do Google kalendáře. V osobním Macu mám s toodledem synchronizované mail úkoly a Google kalendář + aplikaci TaskUnifier. A protože fakt zapomínám nechávám si posílat upomínky z kalendáře Google přes SMS i e-mailem a ještě mám nastavený v Google Readeru RSS kanál Toodledo. Někdy je vtipné jak mi v čase události vyskakuje na PC okno Outlooku, Google, na mobilu pípá Todo a sms a v tašce iPad Todo. No ale podstatné je, že ať jsem kdekoliv a u jakéhokoliv přístroje mám úkoly, události a připomínky vždy po ruce a vždy s možností si nějakou zapsat.  O nic se nestarám vše funguje samostatně.

iPad 1 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 3G, Macbook pro 13"