1

Téma: iPad - obchod.cz

Není nic lepšího než mít první vlákno:)

Ale k tématu. Pro mě je prozatím iPad ještě na cestě, ale já mohu vřele doporučit iPad - obchod.cz. Jednání je skvělé, zaměstnanci příjemní. Na iPad dávají záruku 24 měsíců, což v ČR není běžné. Dále pak mají svého servisního technika a díky tomu si zde můžete svého miláčka nechat i opravit. Další předností je, že vozí všechny druhy iPadu, ne jen verze pouze s Wifi. Prodávají i příslušenství a ceny nejsou tak strašné.

MacBook Pro, MacBook Air
iPhone 16GB US, 2x iPhone 3G 16GB, iPhone 4S 64GB
iPad 3G 64GB US, iPad 2 3G 64GB Black

2

Re: iPad - obchod.cz

chystam se na muj-ipad.cz napsat clanek s prodejci iPadu a srovnat jejich ceny.

iPad mini s Retinou 32GB WiFi | iPhone 4S 64GB
Game Center: maaat64

3

Slibované cenové srovnání:
http://www.muj-ipad.cz/ceny-ipadu-u-ceskych-prodejcu

4

Chtěl bych zdůraznit, že Alza na modely 3G pouze přijímá přeobjednávky. iPad 3G nikdy neměla fyzicky na skladě, tudíž iPad - obchod. cz vyhrává.

MacBook Pro, MacBook Air

5

je to tak. bohuzel nelze tyhle zmeny zohlednit v clanku. snazil jsem se uvest obchody, ktere mely iPad aspo nekdy na sklade, nebo kde se da ocekavat, ze ho mit budou. u Alzy jsem ceny dopocital i kdyz jde pouze o predobjednavku (pro srovnani) a u mall.cz radsi neuvedl, protoze na strankach maji nizsi ceny nez u verze pouze s WiFi..

jde jen o orientaci..

6

Tím pádem asi iPad - obchod.cz vyhrává. A vyhrává nejen cenou. Koukal jsem a i přes stížnosti na heureka.cz mají velmi nízkou cenu.

MacBook Pro, MacBook Air

7

podle toho na co se stiznosti vztahujou. jestli napr uvadi, ze maji vse skladem, nebo ze iPad dodaji do urciteho terminu a clovek potom ceka daleko dele, tak je to problem.

obchod musi byt k zakaznikovi seriozni!!! jinak ztrati duvodu a muze to zabalit. ja radsi nakupuji osobne ve velkych obchodech i kdyz je cena o neco vyssi, protoze si muzu byt jisty s ferovym jednanim, s bezproblemovymi reklamacemi, atp..

tobe kazdopadne preju at vse probehne hladce podle prvidel.

8

A kolik je prumerny obcan schopny dat za ipad , ja jsem sehnal ipad 16 GB za 14500. Takze pokud ma nekdo zajem tak piste na email sikorajerry@gmail.com, rad prozradim detaily. Za 17 tis. bych do toho nesel .

9

To zatím nehrozí. O stavu mé objednávky mě informují, několikrát mi nabídli alternativu a zatím to vypadá, že iPad přijde ještě dřív než píší na svém e-shopu.

sikorajerry: Ano, iPad seženeš levně, netušil jsem, že tak levně, ale dobře. Jenže tady jsou ale. Verzi Wifi bych si za tyhle ceny dokázal sehnat taky, ale mě se jedná o model 3G. Na aukru se mi kupovat nechce, jak víme, je plné podvodníků a nechtěl bych peníze poslat na účet a pak by se mi ve schránce objevilo lego.

MacBook Pro, MacBook Air

10

sikorajerry napsal:

A kolik je prumerny obcan schopny dat za ipad , ja jsem sehnal ipad 16 GB za 14500. Takze pokud ma nekdo zajem tak piste na email sikorajerry@gmail.com, rad prozradim detaily. Za 17 tis. bych do toho nesel .

To klidne napis sem at ma vic lidi info..

11

Zdravím přátelé,

nechci dělat reklamu, ale nabízím iPady :

aktuálně mám
iPad 64GB 3G - nový, nepoužitý, DE - cena 24 499Kč - faktura pro odpočet DPH a 2 roky záruka
iPad 32GB Wi-FI - nový, nepoužitý, DE - cena 17999Kč - faktura pro odpočet DPH a 2 roky záruka
iPad 16GB Wi-Fi - nový, nepoužitý, DE - cena 15999Kč - faktura pro odpočet DPH a 2 roky záruka

Pište na mail : Karel.Frent@seznam.cz a domluvíme se ..

Díky :-)

12

chlape ty porad zdrazujes sad a uz pro sim zadne ALE.

13

Ceny jsou jiné v bazaru :-) Levnější

14 Naposledy upravil: janec (17-09-2010 11:52:33)

Po dlouhém přemýšlení a otálení jsem nakonec iPad objednal na ipad-obchod.cz. Včera jsem jim psal nějaké dotazy, obratem odpověděli. Za 32 GB wifi chtějí 16 900 Kč s DPH, což je jedna z nejlepších cen u nás. Dneska jsem objednal, tak za půl hodinky mi volali, že ho mají skladem a že mi ho mohou zrovna poslat, tak aby zítra přišel. Takže zatím velmi solidní jednání. Zítra napíšu, co dorazilo smile

edit: dneska přišel, sice US verze,ale redukci dodali spolecne s balenim, takze nemuzu nez doporucit

15

zajímavá cena 32gb wifi, je dokonce levnější než 16gb wifi. Asi tam mají chlapci chybku wink

ex: iPhone 5 černý 16gb
nyní: iPhone 5s bílý 16gb