Téma: Bluetooth reprák k iPadu

Čau, po večerech koukám v posteli na iPadu na filmy a seriály. Chci si koupit nějaký bluetooth reproduktor, abych měl lepší zvuk než hraje z toho iPadu. Chtěl bych něco kolem tisícovky. Nějaké tipy? big_smile

2 Naposledy upravil: janebaj (13-11-2017 11:48:38)

Re: Bluetooth reprák k iPadu

Čau,
pokud chceš něco okolo 1000 tak spíš zůstaň u zvuku z iPadu = nemá to smysl (nebo použivej sluchátka).
Pokud chceš lepší zvuk tak pak tohle:
https://www.bose.com/en_us/products/spe … er-ii.html

iPhone X 64G silver
iPdad Air 2 64G gold
Apple Watch Sport gold
MacBook Pro 13'

3

Víc se mi moc dávat právě nechce. IPad když koukám na filmy si dávám na poličku u postele a na sluchátka je to celkem daleko. Z iPadu to je slyšet, ale není to tak hlasitý jak bych chtěl, takže jsme právě chtěl reprák, který bych si dal blíž k hlavě.. big_smile

4

repráky do 1000Kč budou mít stejné "vlastnosti" - kvalita zvuku nic moc (žádně basy a ani výšky), můžou být potíže s připojení přes BT (párovaní, výpadky při přehrávání apod.). Je to trochu sázka do loterie - tak 50:50 že to bude dobré.

iPhone X 64G silver
iPdad Air 2 64G gold
Apple Watch Sport gold
MacBook Pro 13'

5

Co jsem tak koukal, tak na ně nejsou špatné ohlasy a pořád u mě vede to, že si ho můžu dát o něco blíž, takže bude líp slyšet zvuk.

6

Já si taky jeden koupil (Philips), ale pak jsem slyšel Bosse a šel jsem do něho.... :-)

iPhone X 64G silver
iPdad Air 2 64G gold
Apple Watch Sport gold
MacBook Pro 13'

7

S tím se ale asi do mého finančního limitu nevejdu co?

8

Takže nikdo žádný jiný tip?