1 Naposledy upravil: tmaska (30-09-2017 13:15:27)

Téma: iphone 4 v 2017

Dobry den , chci se Vas zeptat o radu . I kdyz mam doma 3 ipady ale z urcitych duvodu v ramci pouzivani ani jeden iphone. Rozhodl jsem si teda jeden iphone poridit jako druhy mobil na volani sms email atd , zadne velke pouzivani . Jelikoz se mi hodne libi iphone 4 --- 4s  , chci se zeptat jestli je pouzitelny v roce 2017 nebo je v tom uz nejaky velky hacek v pouzivani , vsak asi vite co myslim . Dekuji predem za info

ipad 4 , mini 1 , pro 12.9 2017

2

Re: iphone 4 v 2017

tmaska napsal:

Dobry den , chci se Vas zeptat o radu . I kdyz mam doma 3 ipady ale z urcitych duvodu v ramci pouzivani ani jeden iphone. Rozhodl jsem si teda jeden iphone poridit jako druhy mobil na volani sms email atd , zadne velke pouzivani . Jelikoz se mi hodne libi iphone 4 --- 4s  , chci se zeptat jestli je pouzitelny v roce 2017 nebo je v tom uz nejaky velky hacek v pouzivani , vsak asi vite co myslim . Dekuji predem za info

Problém v použitelnosti není, sám jednoho iPhona 4G mám. IOS je max verze 7. Problém bude téměř v nemožnosti koupení/stažení software. Apple to teď díky novým iTunes odstřelil. Chce aby jsme kupovali nové founy a ty staré vyhodily.
Pokus máš archiv všech verzí aplikací toho co sis kdy koupil, a iTunes 12.6 tak budeš v pohodě. Jinak konec. Aplikací s kódem pro staré verze IOS bude jako šafránu. Ale pokud bude stačit základ, tak žádný problém. 4S je na tom zatím ještě trochu lépe. má IOS 9, ten ještě bude možná nějakou dobu (možná tak rok) podporovaná vývojáři. G4 má zase docela výhodu, že lze udělat jailbreak a pokud se vyhážou ze systému zbytečnosti, přibude až jednou tolik RAM a celé se to hodně zrychlí. Ten můj běhá jak blesk.

3

tmaska napsal:

Ahoj, co já vím, tak kamarádka má iPhone 4 a někdy je to o nervy se připojovat přes wifi do prohlížeče. Je to pomalejší, ale stále si myslím, že to použitelné na to telefonování a psaní SMS je. Koupíš to myslím za pár facek z druhé ruky. Zkusil bych obchod (mp.cz), ale vřele doporučuji po zakoupení doma vše vyzkoušet - reakce home button na stisk, vypínání a zapínání zvonění a tak.
uvidíš smile

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013

4

Ahoj , videl jsem na youtube moznost na 4S navrat z ios 9.3.5 na ios 6 , mate prosim s tim nekdo nejakou zkusenost ? oplati se to ? dekuji za jakekoliv info.

ipad 4 , mini 1 , pro 12.9 2017