1

Téma: Problém se zvukem

Včera 21.7 jsem připojil ipad mini do aux vstupu v autě a od té doby vždycky když připojím sluchátka slyším takový praskavý zvuk,bzučení a tak.Není to sluchátkama,těch jsem skoušel hodně.Zkoušel jsem udělat kompletní restore,takže to nedělá žádná aplikace.Mám dát ipad reklamovat?

2

Re: Problém se zvukem

Mozna si spalil vystup, tim zes ho pripojil v aute.

Poznámka pro všechny uživatele fóra: Doplňte si podpisy o svoje zařízení, pomůže to v komunikaci. /Ondra106/

3

Zdravím,
mám problém, že u některých aplikací mi nejde zvuk. Předtím normálně fungoval.
Jsou to převážně hry pro malou. Nemá s tím někdo zkušenost, případně radu s řešením.
Prolezl jsem celé settings, ale nic jsem nenašel.
Díky za radu
M.

Poznámka pro všechny uživatele fóra: Doplňte si podpisy o svoje zařízení, pomůže to v komunikaci. /Ondra106/

4

A přímo ve hře nastavení jsi zkontroloval?

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

5

Zdravím,
potykam se se stejným problémem. Nejde zvuk v některých aplikacích. Predtim fungoval u všech, teď jsou proste některé aplikace beze zvuku. Poradi mi někdo , prosím?
Restart ozvat jsem zkusila, blokování zapnuté není a zvuk funguje hlavně u českých pohádek , u jiných aplikací ani tuk.
Díky za radu
Katka

Mart4cool napsal:

Zdravím,
mám problém, že u některých aplikací mi nejde zvuk. Předtím normálně fungoval.
Jsou to převážně hry pro malou. Nemá s tím někdo zkušenost, případně radu s řešením.
Prolezl jsem celé settings, ale nic jsem nenašel.
Díky za radu
M.