Téma: Nabíječka k iPad 2

Ahoj lidi,

mám už spoustu let iPad 2 a přenechal jsem ho otcovi doma. Po 7 letech používání odešla originální nabíječka. Již 3x jsme zakoupili neoficiální/neoriginální nabíjecí kabel 30 pin, ale vydrží to max pár měsíců a pak přestane fungovat.
Potřebuji adaptér + nabíjecí kabel. Jaký případně koupit? Vím, že nejlepší řešení je přímo original, ale nemáte někdo zkušenosti s jinými značkami?

Moc díky!

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013

2

Re: Nabíječka k iPad 2

V podstatě ti dobře poslouží jakákoliv nabíječka s USB výstupem a nabíjecím proudem 2A a i klidně více, (mělo by se to trochu rychleji nabíjet). Od doby co EU nařídila sjednocení nabíječek, je jedno kterou koupíš. Mluvím o jako značkovějších, čínské šunty neber, jsou okradené (většinou)  o elektroniku vevnitř. Dále se zeptek také Gůglu, obchodů s Apple příslušenstvím je v česku jak máku a starší kebely už vyprodávají za pár šupů. Mě slouží už léta kabely koupené kdysi u vietnamců.

3

Re: Nabíječka k iPad 2

Pedant napsal:

V podstatě ti dobře poslouží jakákoliv nabíječka s USB výstupem a nabíjecím proudem 2A a i klidně více, (mělo by se to trochu rychleji nabíjet). Od doby co EU nařídila sjednocení nabíječek, je jedno kterou koupíš. Mluvím o jako značkovějších, čínské šunty neber, jsou okradené (většinou)  o elektroniku vevnitř. Dále se zeptek také Gůglu, obchodů s Apple příslušenstvím je v česku jak máku a starší kebely už vyprodávají za pár šupů. Mě slouží už léta kabely koupené kdysi u vietnamců.

Díky za odpověď, už jsem pořídil dle rady reklamačního technika toto:

Applemix.cz - adaptér

a kabel tento:

Applemix.cz - kabel

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013