1

Téma: iPad 16 GHz chyba 9

Ahoj všichni, už nevím jak dál a tak prosím o radu vás , dnes jsem měl normálně zapnutý iPad a během hry mi spadla obazovka a objevilo se jablko. Stále obrazovka blikala , jablko černo , jablko , černo a tak dokola . Po připojení k PC mi to napsalo , že to chce obnovit celý systém a že všechna data budou ztracena. Tak jsem dal obnovu a při chvilkovém načítání mi to napsalo , že update nelze dokončit , protože byla nalezena chyba 9 , nevím co s tím dál. Už se to někomu zde stalo a můžete dát nějakou radu? Děkuji Michal

2

Re: iPad 16 GHz chyba 9

http://www.muj-ipad.cz/navod-dfu-restor … neodpovida

Pokud nepujde, tak googli chybu.

3

Ahoj, tak sem to zkoušel , zapojil sem tablet k PC , tlačítko na vypínání sem držel ty tři vteřiny , pak na deset sekund i Home a pak sem držel jen to Home třicet vteřin a nic mi to nepíše... :-( a pak ani nevím kde je Restore v iTunes... , poradíte?

4

Kdyz se ti prihlasi ipad k itunes klikni si na neho a  mas tam dve moznosti update a pod nim je restore. Na pc drzis shift a pak kliknes na restore. Pak si najdes tvuj ulozeny ios kliknes na nej a pak uz jen cekas.

Ipad2 3G 16gb 4.3.3. JB ,iPhone G3 4.2.1 custom,ipad BB

5

Když ho uvádím do toho stavu , naskočí mi jablko a po delším držení Home tlačítka se pak na obrazovce ipadu objeví ikona iTunes  s obrazenou zástrčkou na PC .... , když se dotknu obrazovky nic to nedělá ..., sem asi tupej...

6 Naposledy upravil: Tachos (18-06-2011 15:24:03)

Polopate: Pripoj ipad k pc. V itunes se ti prihlasi. V itunes kliknes na tu ikonku tveho zarizeni. V itunes po tven kliku uvidis info o zarizeni. Budou tam dve kolonky. Update a pod ni je restore. Na ipad vubec nesahej jen ho mej pripojeny. Jeste nejdriv si musis stahnout prislusny FW pro tvuj ipad ten si ulozis nekde v pc. Potom drzis shift a kliknes na restore. Vyskoci ti okno ve kterem si najdes tvuj stazeny FW,kliknes na nej a uz jen cekas. http://3.bp.blogspot.com/-Ue7tUct2Ffo/T … ng_ALT.jpg
Tak nejak to vypada kdyz se ti prihlasi ipad k itunes

7

No a právě to je ten problém, takhle to vůbec nevypadá.... :-(. Když se mi iPad přihlásí k PC , naskočí mi tam iTunes a jediné okénko co tam je , tak že to chce aktualizovat ..., bohužel opravdu nic jiného...., žádné Restore tam opravdu nemám. Poslal bych ti to na mail kdybys mi ho poslal , uvidíš že to je uplně jinak...

8

Já sem si tady http://www.muj-ipad.cz/navod-dfu-restor … neodpovida stáhl tu verzi pro iPad , ta se mi uložila do určité složky a když pak v iTunes tu složku otevřu je prázdná. Když to otevřu v PC je tam restore , ale jak to otevřu přes ten shift , není tam a nevím jak na ní kliknout. ....

9

Jinak mám iPad 1 ten bez foťáku. Potřeboval bych asi vědět jak ten soubor z té stránky uložit tak , aby ho pak PC v tom iTunes našlo. Nevím zda to píšu pochopitelně , ale když dám ten Shift a restore , sice se mi objeví to okno se soubory , v levé části najdu i složku kde ho mám , ale jak na ní kliknu tak se mi v pravém velkém okně nezobrazí...., něco je špatně....

10

Jestli je ten soubor v rar formatu tak jen prepis ten rar na ipsw. A je to uplne jedno kam si ho ulozis ty si jen najdes tu cestu kde ho mas nic vic.

11

Prohledával sem internet a ten soubor sem našel v ipsw , tak ho stahuju a pak uvidím zda to bude fungovat....

12

Hmm, tak sem to nakonec všechno udělal a zase mi to hodili jiný eror a zase číslo jiné chyby , už tý pitomý placky mám po krk. Zítra ho zabalím a pošlu na reklamaci , fakt na to nemám nervy , celý víkend v řiti a výsledek žádný , jen u toho sedím a zkouším. To mně opravdu tablet zklamal..., máme ho od února a spadne mu celý systém.....

13

Jo a ta chyba je 3194

14

ses asi jedinej :-)

iPad mini s Retinou 32GB WiFi | iPhone 4S 64GB
Game Center: maaat64

15

restartni a vypni antiviry a firewally, pak proces opakuj!

16

Asi to bude opravdu problém v ipadu,koukl jsem mu na to přes TeamViewer a nejde stím nic dělat.Zkoušel jsem různé varianty a nic.

17

To je pech, tak alou na reklamaci.

18

Nevím jestli není pozdě ale k chybě 9 ze stránek podpory Apple

Chyba č. 9: K této chybě dochází, když je zařízení nečekaně klesá sběrnice USB a komunikaci se zastaví.K tomu může dojít, pokud je zařízení odpojeno ručně během procesu obnovení.Tento problém lze vyřešit tím, že vykonává USB odstraňování izolace, použít jiný USB dock, kabel, snažil jiný port USB, obnovit na jiném počítači, nebo odstranění konfliktů od jiných výrobců bezpečnostního softwaru.

iPad 1 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 3G, Macbook pro 13"

19

A k chybě 3194

http://support.apple.com/kb/TS3694#error3194

iPad 1 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 3G, Macbook pro 13"

20

Mel to zkousene celkem na dvou PC a dva kabely. Kontrola pinu v ipadu i propojce provedena,nova verze itunes i v iPadu. Pri origo restoru vyskoci chyba a pri brejkovani se objevi pripojeni k itunes. Kdyz jej otevru pomoci iReb tak se mu chova uplne stejne. Vypina se a zapina. Tak usuzuji,ze bude problem v iPadu.

21

Hey good news, I found a webpage from which I get rid out of this type of error issue yesterday, now you can also check this once for getting rid of it completely: www.techinpost.com/there-was-a-problem-downloading-the-software-for-the-iphone/