1

Téma: icloud účet

Dobrý den,

Jsem naprostým nováčkem avšak chtěl bych se podělit o jednu věc s Vámi.

Před 3 lety si rodiče koupili ipad mini 3 generace v elektroworldu. po 3 letech si vyplnila několikrát heslo na icloudu a zablokovalo se to a bezpečností otázky ani máma nevěděla že nějaký existujou.

Pídil jsem se a snažil jsem se mámě pomoc.  Byl jsem v elektroworldu i pro fakturu od ipadu a sehnal jsem jí.

Pak jsem také zjistil a mam to od nich písemně potvrzené že v elektrowolrdu zadavájí samovolně zabezpečovací otázky SAMI! např elektro1 apod.  zřejmě kvůli rychlému prodeji.

Ok. Volal jsem tedy na podporu applu a chtěli po mě důkazy jak sem ipad nabyl. Ok naskenoval jsem fakturu i s razítkem podpisem, ale bylo mi zděleno i z centrály z USA, že doklad o koupi ipadu neberou a že chtěj původní doklad kde se původně figuruje Apple a kupujicí. No prostě nemožný to sehnat. a já podle elektowolrdu nemohu po nich chtít doklad kde to oni pořídili.

Takže jsem v beznadějné situaci. Nevíte jak celou věc vyřešit.děkuji

2

Re: icloud účet

Co se zablokovalo?

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

3

Jako že prodavači v EW Vašim rodičům předpřipravili iPAD a vytvořili AppleID a účet na iCloudu, jo? Protože kontrolní otázky se vybírají při vytváření účtu :-)

iPhone 6, iPad Pro, 9,7", Mac mini (Late 2014), MacbookPro (2016)

4

Divné, že? Skoro bych řekl, že je to nějaká pohádka :-)

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple