1

Téma: Rozbitý display

Ahoj Všem, mám problém s Ipad Retina. Spadl mi na dlaždičky a je rozbité sklo a na dotek samozřejmě nereaguje, ale jinak se zdá že by byl funkční. nepotřebuji ho opravit, ale mám v něm fotky které jsou pro mně důležité (rodinné).  Mám i bílou flash k ipadu tak abych mohl přetahovat soubory, ale tím že mi nejde dotyk tak se na ní nedostanu a nemohu z interní paměti přesunout. Může mi někdo poradit jak ty fotky dostanu ven?..jde mi o jakýkoliv způsob.. děkuji Všem moc za pomoc..

2

Re: Rozbitý display

zase takový neúplný dotaz. Máš widle nebo maca? Pokud widlw, tak se podívaj sem: https://www.imobie.com/support/how-to-i … -to-pc.htm
Jinak aplikací pro správu a katalogizaci fotek na widlích je řada a jsou i free. Stačí většinou jen iphona připojit ke kompu, spustit appku, ta si načte knihovnu ifouna a nabídne většinou i zkopírování foto ze zařízení.

3

Ahoj, mám win.. zkusil jsem instalovat, ale asi to PC potřebuje připojení k internetu, nedařilo se mi to spustit.. tak musím zkusit na jiném PC. Moc děkuji a já to vyzkouším..

4

Z aplikací sedá použít: DiskAid, ten je snad free, ale i kdyby byl placený, tak k fotkám tě pustí. iExplorer, ten je sice placený, ale na běžnou obsluhu tě pustí, v placené verzi umí vidět celý pajšl iphona i iPada a dá se tak systém manuálně modifikovat. TuneAid,-PicsAid,-iMazing2, ale tyto tři neznám.

5

Ahoj, tak jsem to zkusil, ale ten prográmek mně nechce pustit do Ipadu. Chce odblokovat tj. odemknout a to já nemůžu neboť mám rozbité to sklo... jak se na ty fotky teda dostanu?..děkuji moc za pomoc..

Odemknout myslím ten Ipad - což teda nejde

našel jsem že se musí nastavit důvěra na ipadu k připojenému PC, ale jak to mám udělat??? když se do něj nedostanu?

Ten prográmek Diskaid nebude vyžadovat potvrzení o důvěře?..když ho potvrdit nemůžu = protože zase to sklo..achjo

6

Pája02

1.  Pokud tě napadne cokoliv doplnit, nepiš další a další příspěvky, ale používej funkci "upravit".

2.  Pokud zálohuješ na iCloud, tak popros někoho, kdo má funkční iPad, přihlaš se na své ID a fotky si stáhni.
3.  Pokud nezálohuješ, tak se nediv.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

7

TO: Ondra 106, při upravit se to píše někam do "paďous" a není to na posledním příspěvku´.

Ipad, není můj ale synovce a že nezazálohoval je teda blbý.

Přesto pokud se k datům nedostane ani servis, tak to vidím spíš jako - než + u systému jablíčko.

Tento víceméně uzavřený systém proto nepoužívám, ale chápu různé jiné výhody, které jiné systémy nemají.

Jsem televizní technik, ale tuto techniku a její problematiku běžně neřeším, proto jsem napsal zkušeným zde.

Byl jsem přesvědčen, že nějak stáhnout jde i bez displaye netušil jsem že je to tak složité a že je lépe to snad vyhodit.

8

Vypadlo mi poděkování všem komentům... děkuji..

9

Toje mi líto, že ti to nejde.
Bohužel iOS zařízení ke spárování s externím zařízením vyžaduje alespoň minimální součinnost obou zařízení.
Není to jen tak z plezíru, ale k ochraně dat v přístroji, představ si, že by bylo možné se s iPadem spojit bez tvého vědomí a stahovat si cokoliv.
Pro příště doporučuji předem spárovat s jiným zařízením, nejlépe sdílet přes iCloud.

Tlačítko UPRAVIT funguje vždy u toho příspěvku, který chceš upravit, popřípadě do něj něco přidat.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple