1

Téma: AirPods

Nevím jak vám, ale tato sluchátka jsou snad první výrobek od Applu, který se mě vysloveně nelíbí.
Chápu nutnost do malého prostoru dostat spoustu HW, ale aby to pak vypadalo, že jsem si jenom z běžných sluchátek odstřihl dráty, tak to nechápu.
Vždy jsem musel mít všechno nové a nejlépe hned, ale toto asi ne. Co vy na to?

iPhone 5s, iPad 2, MacBook Air, iPad Air

2

Re: AirPods

Myslím si, že je to naprosto normální, že máš výhrady. Je to věc názoru. Mně se naopak líbí moc a přestože jsem si vloni koupil nové hifi špunty Klipsch, tak už je mám objednané.
Hodinky se mi také nejdřív nelíbily a když vyšly vodotěsné, tak jsem šel do nich. A musím říct, že jsem velice spokojenej. I když jsem předtím neměl žádná béčka (tissot, traser) přeci jenom ta spolupráce s iPhonem je úžasná. Jenom jsem zvědav jak dlouho mi vydrží. Ty švýcary vydržely vždy minimálně deset let.
Teď se moc těším na Airpody a abych si zvykl na pecky, tak jsem Klipsche odložil do krabičky a poslouchám Earpody. Jo a mimochodem mám je objednané od jedné pražské malé počítačové firmy za 4100!
Zdravím
Tom

iPad Air 32GB LTE, iPod nano 6g, iPhone 6 16GB, iPod nano 7g, MacBook Air, Time Capsule 2TB, ATV 3g, Apple Watch 2.