1

Téma: Iwatch

Je normální, že jsou nabíjecí bezdrátový konektor a hodinky stále teplé i když by mělo být nabíjení dávno skončeno (např. po 3 dnech). Nebo je to tím, že zde není galvanické spojení a tak se musí stále bezdrátově kontrolovat stav baterie? Je to chyba, která by mohla dlouhodobě poškodit baterii, atd.?

iPhone 5s, iPad 2, MacBook Air, iPad Air

2

Re: Iwatch

Já je teplé nemám - nabijí se cca za 60 minut (z 50%->100%) a pak jsou studené.

iPhone 6 64G gold
iPdad Air 2 64G gold
Apple Watch Sport gold
MacBook Pro 13'

3

Zdenalm napsal:

Je normální, že jsou nabíjecí bezdrátový konektor a hodinky stále teplé i když by mělo být nabíjení dávno skončeno (např. po 3 dnech). Nebo je to tím, že zde není galvanické spojení a tak se musí stále bezdrátově kontrolovat stav baterie? Je to chyba, která by mohla dlouhodobě poškodit baterii, atd.?

Tak jsem je včera začal sledovat.
Ráno v 8:00 nabité studené 14:00 teplé 18:00 studené dnes 8:00 studené 9:00 teplé
Pokud to znamená, že se po nabití odpojí a po čase se trochu vybijí a proto se začnou znovu nabíjet a tak stále dokola, tak je to asi v pořádku.

4

Mám otázku. Jak nastavit iWatch a iPhone, aby hodinky zvonily i když má iPhone zvonění vypnuto. Dřív mě to fungovalo, ale teď jak vypnu zvonění na iPhone tak přestane zvonit i iWatch.