226

Re: Sháníš aplikaci? Nebo nevíš, která bude splnovat Tvé požadavky?

klakson23 napsal:

No tak asi zkusím nějak kontaktovat "výrobce" Tapitu, jestli mi poradí, kde jejich appka zmizela

Ahojda. Našels nějaký to CarVideo? To by se mi moc líbilo. Nechci si kupovat další "krám" když to použiju jednou za čas.
Tu Portmonku jsem taky měl a zmizela, byla dobrá, našel jsi nějakou náhradu? Tuším, že zmizla s aktualizací iOs na 6 a s objevením tý applovský, která je k ničemu.
Díky Tom.

iPad Air 32GB LTE, iPod nano 6g, iPhone 6 16GB, iPod nano 7g, MacBook Air, Time Capsule 2TB, ATV 3g, Apple Watch 2, iPhone SE 128GB & AirPods.

227 Naposledy upravil: lokkki (01-04-2016 14:45:32)

Zdravím,
sháním aplikaci, pro tisk z ipadu přes wifi - ne airprint (vlastním Epson L365) potřebuji aby v se v té aplikaci dal nastavit vlastní rozměr tištěněho obrázku jako je to např v Adobe Photoshopu. Všechny aplikace, které jsem zatím vyzkoušel buď obrázek automaticky zvětší na formát A4 a nebo mají pouze přednastavené rozměry. Díky

228 Naposledy upravil: SpeedShot (31-05-2016 13:59:31)

Zdravím,
chtěl bych poprosit, zda neznáte nějakou pěknou app na správu fotek. Aby se to lehce kopírovalo přes iTunes Aplikace, né samotně přes iTunes. Na všechno možné používám Downloads HD, to je super, ale chtěl bych něco, co je uzpůsobeno na fotky. Koukal jsem na něco ve stylu Photo Manager Pro.

Díky za radu

EDIT: Takže, pokud chcete kopírovat fotky přes iTunes (styl složka ve složce), tak rozhodně nekupujte Photo Manager Pro.
Nejlépe uděláte, když si stáhnete free iVault HD a cca za 3eura koupíte PRO. Umí kopírovat z itunes i složka ve složce. Doporučuji.

iWatch 1.0
iPhone 6 - 64GB
iPad PRO 9,7 - 256GB