Téma: aktualizace na iOS 7

Při jakémkoliv stahování mi hlásí, že vyžaduje iOS 6, 7, aktuální verzi mám 5.1.1 a hlásí mi v nastavení, že mám aktuální software. PROSÍM o radu

Poznámka pro všechny uživatele fóra: Doplňte si podpisy o svoje zařízení, pomůže to v komunikaci. /Ondra106/

2

Re: aktualizace na iOS 7

Co máš za iPad?

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013

3

je to iPad 2

4

pracovni.salve napsal:

je to iPad 2

Sám mám iPad 2 a nemám problém.
Stahování čeho ti hlásí, že vyžaduje iOS 6,7? Pokud myslíš aplikací, tak najeď do nastavení, aktualizovat software.
Zkus vypnout, zapnout iPad - popřípadě resetovat. Dlouze drž power tlačítko a home button dokud se neobjeví jablko.
Potom dej vědět - navíc doufám, že jsi připojený k internetu.
Jakmile jsi připojený na internet, neměl by být problém s aktualizací softwaru. Dej vědět, napiš přesně, co ti to dělá.

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013

5

iPad je kupovaný z druhé ruky a předpokládám obnovený do továrního nastavení, takže jsem stahovala prohlížeč a pak FB a obě hlásí, že musím aktualizovat na novou verzi iOS 6 na prohlížeč a iOS 7 na FB. V nastavení- obecné-aktualizace softwaru mi píše, že je 5.1.1. aktuální.
Jsem na Wi Fi, vypnula jsem, zapnula jsem a nic, už jsem zoufalá smile

6

pracovni.salve napsal:

iPad je kupovaný z druhé ruky a předpokládám obnovený do továrního nastavení, takže jsem stahovala prohlížeč a pak FB a obě hlásí, že musím aktualizovat na novou verzi iOS 6 na prohlížeč a iOS 7 na FB. V nastavení- obecné-aktualizace softwaru mi píše, že je 5.1.1. aktuální.
Jsem na Wi Fi, vypnula jsem, zapnula jsem a nic, už jsem zoufalá smile

Napadá mě jedině, aby sis to tedy udělala samostatně, tovární nastavení. Zkus resetovat, tovární nastavení a pak napiš, jestli to pořád dělá nebo to už jede.
Zkus, pak napiš smile

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013

7

Restovat pomocí tlačítka power + home? Jsem zkoušela přidržet současně, ale dostala jsem volbu jen vypnout..

8

pracovni.salve napsal:

Restovat pomocí tlačítka power + home? Jsem zkoušela přidržet současně, ale dostala jsem volbu jen vypnout..

Držet nahoře Power tlačítko a za vrteřinu stisknout Home button a také držet chvíli - iPad by se měl vypnout a čekej, dokud se neobjeví jablko, pak pusť wink

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013

9

obnovila jsem tovární nastavení a stále mi hlásí, že software 5.1.1 je aktuální

10

pracovni.salve napsal:

obnovila jsem tovární nastavení a stále mi hlásí, že software 5.1.1 je aktuální

Tak opravdu dál nevím sad

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013

11

Zkus napojit na Itunes, co to bude hlasit.

Samsung galaxy S3-> Iphone 5 16 gb black
Apple iPad 4 64gb white WIFI
Jinak spokojeny s X360 kinect a Ps Vita

12

Pripojit k itunes a treba to rovnou pujde jinak manualne stahnout ipsw a manualne nahodit pres itunes

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

13

Nechci z Tebe dělat blba, ale skutečně je to iPAD2?

iPhone 6, iPad Pro, 9,7", Mac mini (Late 2014), MacbookPro (2016)

14

Jandik napsal:

Nechci z Tebe dělat blba, ale skutečně je to iPAD2?

Taky mě napadlo, jestli nebyla oklamaná, protože se mi to nezdá, s tímto problémem jsem se nikdy nesetkal, a tento SW 5.1.1 má iPad 1 ne ?

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013

15

Presne tak. To je maximum, co jde do iPADu 1 dostat. Skoro bych na to sazel, ze je to tak.

16

Já se přidám s dotazem také na iOs 7.1.1 . Mám iPad 2 32GB. Aktuální verze je 6.1.4(?), aktualizuji na 7.1.x. Jedu přes Wi-Fi, aktualizace se v pořádku stáhla, ale teď mi instalace visí asi 45 min na cca 20%... Mám ho resetovat a radši napojit na iTunes (nerad), nebo mu mám dát víc času (kolik?)... Díky!

iPad2 32GB, wi-fi, black

17

Ahoj.
Mám I pad 64 gb a verze softwaru je 5.1.1. Nemůžu stahovat aplikace protože mě to hlásí že potřebuju verzi 7.
Hraju v kapele a potřebuju jen abych mohl číst texty.Můžete mě poradit.
Jula.

18

Bohužel budeš muset pořídit novější model iPadu
Ten tvůj by iOS7 nezvládl.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

19

Také mám problém se zastaralým ios, mám iPod touch 4. generace (kupován byl nový) a nejdou mi na něj stahovat žádné aplikace z app store, už dlouhou dobu mi některé aplikace hlásili že požadují ios 7.0., s tím jsem se smířil, jenže teď když chci stáhnout jakoukoli aplikaci z app store napíše mi to: Chcete-li stáhnout a použít aplikace, je nutné aktualizovat na ios 7.0.
Když najedu v nastavení na aktualizaci softwaru hlásí mi to že můj ios 6.1.6 je aktuální, pravděpodobně je to poslední ios kompatibilní z iPodem 4.G. Nevíte někdo jestli se s tím dá něco dělat?

20

Mrkněte na tuto diskuzi https://discussions.apple.com/thread/5603316?tstart=0
Pokud jsem to správně pochopil, měl byste spustit iTunes na PC nebo Macu, najít příslušnou aplikaci a stáhnout jí na HDD. Pak jít v tom iPODu do Appstore a nainstalovat jí. Měla by se stáhnout kompatibilní verze s Vaším iOS.

21

Děkuji moc, postup funguje bez problémů smile