1

Téma: barvy v kalendáři

zdravím, mám nepřekonatelnej problém s aplikací kalendáře a spojením s google kalendářem. Hlavní problém je v tom, že potřebuju mít možnost měnit barvu událostí i v aplikaci. Nikoliv ale formou vytvoření deseti kalendářů ale prostě tim, že změnim barvu události tak jako to jde ve webovém rozhraní google kalendáře. Zatím všechny aplikace které jsem zkusil mi tu změnu barvy neumožňují. Chci mít prostě jeden kalendář ve kterém jenom budu moci měnit barvy tak aby se mi to syncovalo do všech zařízení. Už z toho začínám být docela zoufalej a mám strach, že to prostě asi jinak než vytvořením deseti kalendářů na každý typ události nepůjde. Dám nevim co tomu kdo mi s tím poradí, bo jinak ten ipad už rozflákám o zeď big_smile

(btw... nepoužívat google kalndář pro mne není řešením) Potřebuju takovou formu, kterou můžu sdílet s kýmkoliv a imho je pro někoho kdo nemá apple zařízení jednodušší si udělat google ucet než si kupovat ipad smile

2

Re: barvy v kalendáři

Zatím není řešení, nezbyde ti než čekat, jestli dojde ke změně.
pokud budeš psát přímo na Apple s požadavkem, tak je sice malá, ale přecejen šance, že se s tím budou zabývat.
I kdyby to nějak šlo, stejně by ti nikdo konkrétně neporadil, nemáš vytvořený podpis a nikdo neví, jaký z iPadů máš a v něm jaký iOS nainstalovaný.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple