1 Naposledy upravil: martkawa (30-03-2015 09:14:33)

Téma: Jak dostat FREE aplikace do Ipadu první generace s iOS 5.1.1.

stálo mě to hodně nervů,ale nakonec jsem na to přišel. iOS je asi nejméně intuitivní os a pokud víte o nějakém jednoduchém úkonu tak apple prostě vymyslí jak to uživateli udělat složitější.
Pokud nechcete udělat jailbreak(který vám vřele doporučuji) tak tady máte jedoduchý návod: Příklad aplikace FB
-v iTunes ve vašem počítači stáhněte aplikaci FB(samozřejmě tam bude pouze ta pro iOS7+ ale to nevadí)
-na připojeném Ipadu zapnětu istore
-najděte si v něm aplikaci Facebook a dejte instalovat
-vyskočí hláška,že nemáte odpovídající iOS,ale že si můžete nainstalovat poslední možnou verzi pro váš iOS
-dáte ano a hotovo
-takhle postupujte v připadě jakékoliv aplikace
-asi nemá smysl vysvětlovat že to nemá smysl zkoušet u aplikací které prostě v době iOS 5.1.1 ještě neexistovaly.
Jinak placené verze aplikací jako offline navigace Navigon,AVplayerHD atd pro iOS5 jdou naštěstí ještě stáhnout z netu,ale k tomu samozřejmě musíte mit jailbreak.
Možná by nebylo od věci tu založit samostatné vlákno pro takovéto aplikace.

2

Re: Jak dostat FREE aplikace do Ipadu první generace s iOS 5.1.1.

Možná tomu nebudeš věřit, ale stejné problémy, stejně neintuitivní je proces přetvoření Trabanta na Ferrari.
Nicméně děkuji za návod pro lidi s podobným smýšlením, jako máš ty.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

3

Hmmm koukám,že moderátoři jsou tu na úrovni. Místo odpovědi, "nejde to",které jsme se od tebe dočkali,by si měl bud poděkovat,že  se s tím někdo špiní,nebo držet ústa.
Na to,že tuto možnost Apple spustíl asi před dvěma roky(možnost instalace starších verzí aplikací) ale oficiálně tento návod nijak nepodporuje,je to k smíchu.
Tvá analogie s trabantem je asi stejně chytrá jako ovládání itunes,takže tě nechám spát a snít o nakousnutém .......:)

Podruhé tě upozorňuji na nevhodný styl komunikace.
Čti pozorně příspěvky druhých a pokud jsou dvě věty na tebe moc dlouhý text, tak raději nereaguj.

4

Je to náhodou dobrá rada a je dobře, že se tady o ni podělil. Každou chvíli se tady na to někdo ptal, tak je tu aspoň relevantní odpověď.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

5

Ano, dobrá rada to je. Nikdo učený z nebe nespadl a nikdo nezná všechno.
To, že se mu něco povedlo najít, to ho neopravňuje dělat z ostatních blbce,
tím si může vysloužit ban.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

6

prosím o pomoc. mám JB, ale přesto nemohu nainstalovat ani AppCake ani vShare ani iPastore. nevíte, čím to může být a nebo co ještě vyzkoušet? moc děkuji

7

moc prosím o radu. mám teď koupený Ipadu první generace s iOS 5.1.1, nevím kde nají istore. když chci nainstalovat, tak není možnost. moc děkuji. prošla jsem rady pro nováčky, ale nenašla jsem tam odpověď. ještě jednou moc děkuji