1 Naposledy upravil: Kkti (21-04-2012 00:51:18)

Téma: Cenzura?

Kdyz jsem tu psal, kdo zalozil hotmail - Bhatia - tak na tento pojem hledani nefunguje, tak bud blbne hledani anebo tu nekdo maze...

Jo uz vim nejaky expert tvrdil ze sluzbu homail zalozil big microsoft, coz nebylo pravda, tak tohle faux pass muselo mozna zmizet ? :-)

Zakladni info o mail sluzbach v

http://www.youtube.com/watch?v=15gHQ-9D … ata_player

Pro toho koho to zajima...

Pisu z ipadu, omluvte preklepy

2

Re: Cenzura?

Jediny kdo maze, jsem ja. A jestli si dobre pamatuji, hadali ste se o pitomostech ve vlakne kam to vubec nepatrilo a to jsem promazal.

3

Ano Kkti, je tu cenzura smile

iPad mini s Retinou 32GB WiFi | iPhone 4S 64GB
Game Center: maaat64

4

Take se musim vyjadrit k cenzure na zdejsim foru. Par dni zpet, tusim, ze v utery, jsem zadal zcela konkretni dotaz k veci, domnivam se, ze byl zarazen i ve spravne kategorii fora, presto mi byl smazany. Rozhodne se nejednalo o trollí post.

Prijde mi to jako ostudne, kdyby existoval aspon log o vymazu/presunu prispevku (jak byva na normalnich forech zvykem), tak dejme tomu, nicmene zde si admin/mod smaze co se mu zachce a tim padem je mozno hovorit o cenzure v jeji prave podobe, protoze po vymazu nezustane ani stopa.

Ubohost, nic vic. Jdu zrusit registraci, jestli to forum neumoznuje, tak me zcenzurujte formou vymazu.

5

Svojí chybu nepřipouštíš?
Jsme jen lidi.
Čeho se týkal onen dotaz?

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple