1 Naposledy upravil: foruman (17-05-2015 01:05:20)

Téma: Ipad 2 ios 5.0.3 upgrade

Ahoj komunito :-)
Jsem ten jeden z mála co běží na obstarožní verzi IOS, ale poslední dobou pocituju nutnost upgrade. Pred pulrokem prestala fungovat youtube appka, pred tydem prestala fungovat McTube appka big_smile a už není není žádná možnost aktualizace, neboť nové verze vyžadují vyšší IOS.
Jak už sem uvedl - na mem WIFI iPad 2 16 GB beží IOS 5.0.3 a přemýšlím kam upgradovat. Jde mi o to aby tablet dlouho vydržel a měl co nejlepší, ideálně shodnou výdrž na baterii, aby prostředí bylo co nejvíce svižné a bez bugu, aby nepadali appky!( ipad 2 ma 512 MB ram).
Díval jsem se na video kde ipad 2 beží s IOS 8.1.3 bylo to velmi svižné, nicméně zase nevím jak je to s apkama, nevím kolik sežere IOS 5 vs 8 vnitřní RAM a pochopitelně s tím chci být stejně spokojený jako s IOS 5. Předpokládám, že především pro hry je volná pamět kritická ...Nevím jestli s IOS 8 došlo tak výraznému zlepšení jako u Android 4.4, kdy umí skvěle pracovat i na 512 MB RAM.

Doporučil by mi tedy někdo nejlepší verzi IOS na Ipad 2 ? Je mi jedno jak to bude vypadat, to jestli to bude IOS 6,7,8 ...ani nepotřebuju nejnovější verzi. Jde mi jen o co nejlepší požitek z používání a výdrž, na nějaký barvičky kašlu ...

A ještě se zeptám jak upgradovat na danný IOS ? Zalohuju si apky a soubory to je jasný, předpokládám, že dojde k wipe. Nicméně stáhnu si nějaký image, který nahraju přes itunes, nebo budu muset upgradovat verzi po verzi (ios 5 ->ios 6->ios 7) jak nýmand ?

Děkuju za každou cenou radu :-) dle statistiky na nejnovějších IOS běží 80 % zařízení, takže předpokládám, že budete mít zkušenosti a budete vědět co Vám běží či běželo nejlíp. Já nutně nejnovější IOS nepotřebuju :-), jde mi o funkčnost :-)

2

Re: Ipad 2 ios 5.0.3 upgrade

jestli se nepletu, tak pokud nemáš někde image s iOS6/7 tak od Apple stáhneš už jen nejnovější

Macbook Pro Retina 15" Late 2013
iPad Air 128G 4G Black nonJB / iPhone 4S 64G  Black nonJB
Canon EOS 5D Mark I / Canon EOS 5D Mark II
Game Center : KokyCZ