1

Téma: jailbreak IOS6?

řeším teď dilema, mám Ipad2 s Ios 6.XX, snad s poslední verzí, co byla před Ios7. V současné době už je 8.2, která ale údajně na ipadu 2 už neběží tak plynule, alespoň co jsem různě četl na netu. A ted k věci - potřebuji nějaké programy, které jsou ovšem podporované na appstore jen od verze 7. Takže se chci zeptat, jestli někde najdu seznam programů, které můžu stahovat po jailbreaku?
Stejně je to pěkný b...l, proč nás apple nutí na změnu systému, když to třeba už zařízení nezvládne? Vím, že někdo namítne, že aplikace dělají vývojáři, ale mám stažený program, ve free verzi, který jsem chtěl nakonec koupit, ale na to už potřebuji ios7 a výš...

2

Re: jailbreak IOS6?

Po JB můžeš z Apple store stahovat to samé, jako před JB. A navíc to, co kde seženeš na netu. S verzí OS to takhle přímo nesouvisí. Prostě buď seženeš pirátsky program, co jede v iOS 6 nebo neseženeš. A díky JB ho tam můžeš dát.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

3

Re: jailbreak IOS6?

Ahoj,tady je návod jak tam dostaneš aplikace i bez jailbreaku,ale samozřejmě to platí i pokud ho máš.Je to stejné tak se neděs že máš Ip2 a iOS6
http://www.ipad-forum.cz/topic3997-jak- … s-511.html