1

Téma: iPad 1 (A1337) a remotebox..

Zdravím.. Včera som si kúpil tento iPad od ruky a to len kvôli jednej aplikácií a to je remotebox na konzolu Pioneer XDJ-R1.. Samozrejme ako mám ja vždy šťastie nefunguje to..! App Store mi hlási že mám starú verziu iOS (5.1.1) a minimálna je iOS 6 pod ktorou to pôjde.. Pritom všade kde som o tom čítal, dokonca aj v popise remotebox v app store je napísane že minimálny iOS je 4.3.. Je tam dodatok že je to bez záruky funkčnosti programu ako takého, ale nie že sa ani nedá nainštalovať.. Čiže moja otázka znie, čo s tým..?? Mám ho vyhodiť a kúpiť nový (po tejto skúsenosti s iPad mám plné zuby toho "úžasného Aplle"), alebo sa na to vykašľať a proste nepoužívať iPad ku konzole..? smile

2

Re: iPad 1 (A1337) a remotebox..

Prostě jsi koupil hodně zastaralý výrobek, který už nemá podporu. Hodně lidí, co si dnes koupí lacino iPad 1 se moc diví, že do toho nic nenainstalují. Smůla. Snad jedině sehnat někde na netu starší verzi té aplikace, udělat Jailbreak a pak by to jet mohlo. Ale oficiálně ne.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

3

Ano je to asi tak, jakoby sis koupil například auto Š100, Trabant a pod,a rozčiloval se,
že to nemá ABS, aibagy, EBD a podobné funkce a že ani nejdou nainstalovat.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

4

No JB som urobil, dokonca to šlo až úžasne ľahko a div sa svete v pohode mi to nainštaluje a spustí ten Remotebox.. smile Problém vyriešený..

5

Tak to je fajn. JB je užitečná úprava systému, ať si kdo chce co chce říká.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB