26

Re: ipad z usa

nevim sice co je AMEXka, ale dobry. ja si ho nakonec koupil zde s relativne malym rozdilem oproti usa. iPad 64GB 3G za cca 18500.

Multitasking prijde prece uz v listopadu s iOS 4.2!

iPad mini s Retinou 32GB WiFi | iPhone 4S 64GB
Game Center: maaat64

27

AMEXka je American Express Card.

franta

28

Prave jsem prijel z USA, kde jsem se pokousel zjistit zda v USA zakoupeny iPad s 3G bude fungovat v cesku. Velice neochotni prodavaci mi rekli, ze iPad 2 ma 3G zamcene a da se pouzit jedine v USA (verizon nebo AT&T).
Ceny v Cesku se zdaji ale o dost vetsi nez v USA. Moc by me zajimalo jak je to s tim 3G. Podarilo se nekomu uspesne pouzit 3G s ceskym operatorem na iPadu dovezenem z USA? Byl to AT&T model? Musel(a) jste nejak odemknout to 3G nebo to fungovalo bez problemu?

Dekuji
f. klatil

29

Nevím to jistě, ale AT&T verze by snad měla fungovat i u nás.

iPod classic 30GB
Nokia E51
iPad 2 64GB 3G Black

30

už někdo víte, jak je t s cenou na internetu a přímo v apple storu (napr. New York)? Je tam nějaká taxa? smile

iPad 2 32GB black, FW 6.1 jailbroken
Sony Xperia T
Asus K55VM-SX180V, i7QM, Nvidia GT630M, 8GB RAM

31

Staci hledat ... Cena na netu plus taxy, v new yorku to dela navic skoro 10% ... Je to stat od statu jine.

32

domy007 napsal:

100% kupuj v USA, je to o mnoho levnější. Samodřejmě je mezinárodní záruka 1 rok, a na reklamaci budeš muset do Apple Store (Německo)

Mám podobný problém jako kolegyně. Jsem ted v USA a chci si iPad pořídit. Rozmýšlím se mezi modely ipad 2 64GB wi-fi a 3G ₊wi-fi. Na apple.com mají, že 3G funguje jen s AT&T nebo Verizon. Nevím tedy, zda mi verze s 3G bude pak fungovat po návratu do ČR? Poradí někdo? Díky.

33

U nas bude fungovat AT&T verze.

iPhone 3G 16GB - Stolen sad      iPad 2 64GB 3G White + JB smile
Gamecenter : frankie.cz

34

Takže opadá nemají operátor lock?

Stejná je to divny ze neumi iPad 3g telefonovat :-)) to je jako kdyby vám zakázali vyrobci avie jet avii do divadlo :-))

Pisu z ipadu, omluvte preklepy

35

Ipady

36

Moff napsal:

Staci hledat ... Cena na netu plus taxy, v new yorku to dela navic skoro 10% ... Je to stat od statu jine.

A co delaware

37

Myslíš delivery (doručení)? Bavíme se o nákupu přímo v USA :-) ... samozřejmě kupovat iPada v USA a nechat si to poslat kurýrem do ČR je pitomost, jelikož člověk nic neušetří.

Když si kupuješ po netu v USA a necháš posílat po USA, tak se žádná daň neplatí, to je zvlášnost USA a díky tomu se tak rozmohli eshopy. Jestli se pletu mě někdo opravte, ale tak jsem to kdysi někde četl :-).

38 Naposledy upravil: Kkti (26-09-2011 20:47:23)

Nene myslím Dellaware jako stát v USA kde se neplatí dane :-) To by pro místní sporilky...

To co říkáš ty - no musíš si to ale nechat poslat do jiného státu... kdyz si to necháš poslat v rámci státu, tax se plati i v eshopu, ledaže jsi firma atp. Ale to bysme uz za ujali do detailu

Ve výsledku tedy česky člověk tady podveďe stát na DPH protože při příletu by si měl normálně nechat tyhle věci proclit a zaplatit ze vseho nad 22eur DPH, ze?

By me zajímalo, kolik tímto podvodem ušetří, jestli ta zkrácena záruka za to stoji?

39

Chlapci já myslím že nyní po zveřejnění officiálního CZ online storu již neni moc nad čím polemizovat ne? Ano, možná že se ještě stále dá něco málo ušetřit na iPadu z USA, ale ta částka v porovnání s rokem záruky navíc je již zanedbatelná...
OT: líbí se mi že teď můžeme těm zapráskanejm prodejcům, co nás roky natahovali na neuvěřitelný sumy za iDevices, ukázat prostředník... Teď už můžem nakupovat přímo od Applu, bez žádných prostředníků... A ty hňupy ať si wechslujou třeba Nokie!

macbook pro retina 16GB ram, 512GB ssd - OS 10.8
iPad 2 white 3G 32gb - iOS 5.1 - nonJB
iPhone 4 white 16gb  - iOS 5.1 - nonJB

40

To je samozrejme pravda, ze se to ma proclit, pokud to ale rozbalis pred prevozem, tak ti uz nikdo nic nedokaze. Nikomu tu nedavam navody, ze ma stat okradat, ani nerikam, ze to je nejak extra vyhodne smile. Zrovna apple ma jako jeden z mala rozumnou cenovou politiku. Ovsem hodinky, hadry, parfemy ... To vse stoji v usa polovinu a i mene nez tady smile))) ... Ted sem si kupoval hodinky diesel, v usa 1500 u nas 3000-4500, je to hnus.

41

Možná to někomu přijde úsměvné,
až směšné, ale nemůžu nikde najít adresu na český AppStore
Poradí mi někdo?
Děkuji

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6 a 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T

42 Naposledy upravil: Kkti (27-09-2011 07:30:47)

Hledej smudlo, to das

Ad cenová politika applu, kdybyste vedělí jak to funguje ve skutecnosti tak date spíše prostředník applu, on Apple snad nedává zádné rabaty obchodníkům, jen zpětne rabaty podle prodeje, takže...

Po netu bych si to tam v appstoru asi nekoupíl , uz by o Vás měli úplne všechny udaje vc adresy karty atp -:))

43

Proč bych neměl Applu svěřit svou adresu? Budou mi každý den spamovat schránku jako kaufland? big_smile
Údaje o své kartě jsem jim již také svěřil při platbě na appstoru.

macbook pro retina 16GB ram, 512GB ssd - OS 10.8
iPad 2 white 3G 32gb - iOS 5.1 - nonJB
iPhone 4 white 16gb  - iOS 5.1 - nonJB

44

Ondra 106 napsal:

Možná to někomu přijde úsměvné,
až směšné, ale nemůžu nikde najít adresu na český AppStore
Poradí mi někdo?
Děkuji

apple.cz

45

Moffe díky, jak jednoduché,
já zadával do vyhledávače dvou, až tŕslovná klíčová slova
Holt v jednoduchosti je síla. big_smile

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6 a 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T

46

Dobrej,mam par dotazu,jak jsem si to tady pročítal tak v USA si mam koupit Wifi+3G s operátorem Atat?
Jak to funguje a kolik se plati za pouzivani v USA operatorovi?
A v ČR se to potom uděla jak?
Jeste budu v USA 4 měsíce tak se ptam a chci si koupit ipad tady.
Děkuji

47

Vliv USA sice slábne, ale iPady se pořád koupit vyplatí.