1

Téma: Jailbreak

Četl jsem,že kdo má jailbreak ztácí záruku...Co je na tom pravdy..?

Člověk čekající na svůj nový iPad 4 with Retina display 16GB Wi-Fi
iPad Smart Cover kožený (P R O D U C T) RED

2

Re: Jailbreak

Stačí vždycky udělat restore před reklamací a nikdo nic nepozná.

MacBook Pro 2009, iPhone 4, iPad Mini

3

Nebyl náhodou nějaký soud o Jailbreaku,že je legální..?

Člověk čekající na svůj nový iPad 4 with Retina display 16GB Wi-Fi
iPad Smart Cover kožený (P R O D U C T) RED

4

Nepamatuji si, ale JB není legalní, tak jako unlock telefonu smile

MacBook Pro 2009, iPhone 4, iPad Mini

5

nevím jak v ČR, ale v US soiud rozhodl, že JB legální je http://jablickar.cz/jailbreak-a-unlock- … -legalni/. (Od tohoto měsíce není v US legální unlock, JB stále je)

iPad Air, iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 4S, Apple Watch s2, iPod Nano 8GB (6g), Mac Mini (2012), Macbook Air 11" (mid 2012) apple TV 2 + XBMC

6

http://www.muj-ipad.cz/evasi0n-1-4-jail … 2-je-venku

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

7

Ahoj. Jsem tu nový a nový mám i iPad mini wifi asi 1, s ios 8.1.2. Mám problém. Stáhl jsem si poslední iTunes. Načetl jsem do nich svůj iPad. Chtěl jsem zkusit Jailbreak, ale vůbec se mi to nedaří. Mám na to softwary TaiGJ Break 1201En, dále mám Pangu 8. Vždy, když chci dát jailbreak objeví se hlášky, že nemám ovladače od Applu, nebo v TaiGJ de objeví Network anomaly,version verification failed. Pangu mi hlásí, že mám staré iTunes. Jsem už z toho bezradný. Můžete mi prosím někdo pomoci!? Děkuji Ondra

8

Proč vlastně chceš dělat JB? Pročetl sis všechny zápory takového kroku?

9

Zápory bych zbytečně nestrašil. Jedu v JB roky a můžu říct, za mě zápory nulové.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

10

Vše má dvě strany, i mince.
Zavřený systém má spoustu výhod, jako stabilita, prověřené aplikace a jednu nevýhodu, nedají se krást aplikace, používat aplikace, které chybí? v nabídce na Appstore, kde je jich 1 300 000
Otevřený systém má výhodu, že se dají krást aplikace a nevýhodu, že  díky jim se dostane do systému spousta svinstva, takže jsou potřeba další aplikace a to vše zpomaluje systém a radikálně snižuje výdrž baterie.
Tímto jsem si zezačátku prošel a za sebe říkám, že už nikdy více.
Samozřejmě, že je na každého svobodné vůli se rozhodnout.

11

To je ale hodně omezený pohled. JB není nic jinýho, než odemčení přístupu do svýho zařízení. A se svým zařízením si mám právo dělat, co chci já a ne, co by si tak představoval výrobce. Programy se tam dají potom nahrát takové, co Apple neschválí, protože se mu nějak nehodí do jeho koncepce a plánů. Takže nejde jen o pirátské verze komerčních aplikací. Například správce souborů iFile nebo f.lux pro automatickou změnu teploty barev večer (modrá složka je velice škodlivá, hlavně v noci, před spaním), ukončovat všech aplikací na pozadí jedním gestem a ne muset mávat 20x a pro mě přibyla nedávno ještě jedna důležitá věc. Díky JB můžu testovat aplikace, které zkouším naprogramovat. A nemusím kvůli tomu platit roční paušál tuším 100 USD. Ten se vyplatí lidem, co tvoří špičkové aplikace na prodej. Ale ne pro začínající, na pokusy. A stabilita? Viry? Hackeři? Za ty tři roky s odemčenými iPady se mi to nestalo. A že teoreticky může, je v podstatě jedno. Přinejhorším se to obnoví do továrního nastavení. Důležitá data v tabletu nemám.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

12

Ano, každý máme subjektivní pohled na tu samou věc,
někdy se může diametrálně lišit, třeba podle zkušeností.