1

Téma: Přenos zvuku přes Bluetooth

Na iPadu 4 generace se mě při hraní online her dost zhorší ping (z běžné hodnoty cca 50 na 100-200 kdy se už pohyb trhá) když mám iPad napojený přes Bluetooth na malý přenosný reprák z něhož jde signál do věže a tak mám pořádný zvuk z beden. Je mě divné že by zapnuté Bluetooth tak zatížilo a zpomalilo system nebo snad Wifi ??? Kabelem zvuk z iPadu vytáhnou nejde, protože sluchátkový konektror je zrovna blbě v levém dolním rohu, kde je přimáčklá dlaň aby palec dosáhnul na ovládací místa. Má někdo s tímto zkušenosti, nebo to nejde a budu muset uvažovat o prodeji iPadu a koupit lepší Air který to zvládne nebo třeba taky ne ?????, zkusil přenos zvuku takto někdo na Airu. Díky.

2

Re: Přenos zvuku přes Bluetooth

Místo blue je lepší Airplay. Stačí koupit router Apple a ten se spojí kabelem s reprosoustavou (libovolná co má audio vstup). Ale online hry nehraju, tak vliv neposoudím.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

3

Re: Přenos zvuku přes Bluetooth

Jindra99 napsal:

Místo blue je lepší Airplay. Stačí koupit router Apple a ten se spojí kabelem s reprosoustavou (libovolná co má audio vstup). Ale online hry nehraju, tak vliv neposoudím.

Díky za radu, ale výstup zvuku je pouze optický a v recenzi se objevil názor, že Apple TV má zpoždění cca 0.5 s, takže rychlejší závodní hry by pak nešly ovládat. Zkusím založit téma na tento problem, třeba to někdo má, zkusil a poradí jak to funguje.