1

Téma: muj-iPad.cz

Každodenně projíždím stránky můj-iPad.cz a měl bych několik připomínek. Není to mířeno proti kvalitě stránek (ty jsou skvělé), jen mi tam chybí některé prvky.
První věc je design. Ten je skvělý, líbí se mi logo. Myslím, že by se mělo objevit i na foru. Problém vidím v tom, že není horní část stránky oddělena od menu a menu zase není odděleno od textu, který je pod tím. Stačilo by z menu třeba udělat modrý pruh v barvě loga.
Další věc jsou informace o Aplikacích. Je skvělé, že nás web informuje o tom, které jsou ve slevě, popřípadě zdarma. Jejich každodenní seznam bych dával někam doprava, aby byl vždy na očích. Zbytečně se to pere s články.

MacBook Pro, MacBook Air
iPhone 16GB US, 2x iPhone 3G 16GB, iPhone 4S 64GB
iPad 3G 64GB US, iPad 2 3G 64GB Black

2 Naposledy upravil: Moff (02-04-2011 09:25:19)

Re: muj-iPad.cz

Stim seznamem novych aplikaci a slevach souhlasim, jelikoz je kazdy den neco noveho, je v tom trosku zmatek :-). A urcite by chtelo oddelit menu od loga a clanku nejak vyrazneji.

3

Diky za pripominky. Menu zkusim asi nejak zvyraznit pozadim, ale slevy a nove aplikace rozhodne zustanou tak jak jsou.

iPad mini s Retinou 32GB WiFi | iPhone 4S 64GB
Game Center: maaat64

4

Mohl bys pridat ke clankum tlacitko "libi se mi" na FB smile?

5

pred par dny jsem ho odstanil smile lidi na nej neklikaj a mozna je to jen otravuje.

6

Aha, to je docela fail z me strany, nikdy sem si toho tam nevsim :-D

7

Ahojte,

můžete mi prosím poradit? Mám neuvěřiitelnej problém se zaregistrovat na app store. Přečetl jsem na netu několik postupů jak se dostat na app store zdarma. Postupům rozumím, ale mám problém s "iTunes codes and gifts " Nevím, kde a jak ho vygenerovat. Trávím u toho už druhý večer, ale stále bez úspěchu.

8

zkus zde vyhledat "gift"

9

Tohle by ti mohlo pomoc http://www.ipad-forum.cz/topic281-gift-card.html

Ipad (3G) 64GB - Jailbreak - 5.0.1.
Iphone 4S (3G) 16GB - nonJB - 5.0.1.
Game Center:Cz Scorpy Cz
Gameloft Live:Scorpy_Cz

10

Asi budu opakovat předešlé kolegy iPadáře ale....
Mezi slevněnými a novými aplikacemi se absolutně ztrácí články což je obrovská škoda.
Já konkrétně bych tlačítko "líbí se mi" také uvítal, nedokážu si představit že by to někoho otravovalo... Je tam, mužu ho využít a nemusím smile
Toť moje poznatky
Jinak obsah stránej je super! Držte se recenzování aplikací a her, vždyť to je to co zajímá uživatele opravdu všechny! S pozdravem

macbook pro retina 16GB ram, 512GB ssd - OS 10.8
iPad 2 white 3G 32gb - iOS 5.1 - nonJB
iPhone 4 white 16gb  - iOS 5.1 - nonJB

11

To me mrzi jestli se ztraci, mohl bych zkusmo zmensit ikony. odsunout slevy je neprijatelne. spousta lidi kouka jen na ty slevy i kdyz doufam, ze i ti si obcas nejaky textik prectou..

tlacitko libim se ti muzu znovu nasadit, v tom neni problem. predtim na nej nikdo neklikal. stejne jako ted nikdo neklika na googlovske +1, ktere se ale bohuzel zobrazuje jen na pocitacich - nikoliv v iOS prohlizecich.

recenze: chce to vic casu, nebo penez, nebo dobrovolnych recenzentu.. rad bych mel vic recenzi i treba kratouckych.

12

definuj dobrovolny recenzent:)

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

13

nezaplaceny recenzent amater - fanda smile

14

Na zkoušku naleznete nově pod každým nadpisem (vlevo uvnitř článku) tlačítko "To se mi líbí". Nově tedy můžete "Lajkovat" jak o život..

15

Matouš Petrus napsal:

nezaplaceny recenzent amater - fanda smile

vyborne! pokud bych tedy chtel udelat nejakou amaterskou recenzi na nejakou aplikaci...?sepsat-poslat tobe??

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

16

no urcite..! staci napsat par osobnich postrehu + par screenshotu a ja tomu dam formu a publikuju.

info@muj-ipad.cz
nebo
info@ipad-forum.cz

17

ahoj, nepremysli jste o podpore aplikaci tapalk? kdyz uz je to forum o ipadu? mnoho ceskych for ji podporuje a prace na foru je velmi zprehlednena a zjednudesena

iPad 4
iPhone 4
Apple TV 3

18

tomas.haubert napsal:

ahoj, nepremysli jste o podpore aplikaci tapalk? kdyz uz je to forum o ipadu? mnoho ceskych for ji podporuje a prace na foru je velmi zprehlednena a zjednudesena

Připojuji se.

iPhone 6, iPad Pro, 9,7", Mac mini (Late 2014), MacbookPro (2016)

19

Toto forum, postavene na PunBB, nepodporuje bohuzel Tapatalk.

20

Ad design muj-iPad.cz : menu uprostřed je nečitelné, nevhodně světlý text, čitelný je pouze řádek iOS tipy a triky.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

21

ahoj, muzete mi prosim poradit? koupila jsem ipad 1 .... A nemuzu do nej vubec nic stahnout protoze to ma ios 5.1.1. a vse chce neco novejsiho.... Koukala jsem a pro tenhle ipad je to maximalni ios, takze dal ho nemuzu aktualizovat .... Da se s tim neco delat? klidne i neco neofiko, jsem nestastna....Diky za odpovedi..

22 Naposledy upravil: Jindra99 (07-12-2014 12:54:03)

Smůla, novější nejde. Snad jen udělat jb a zkoušet různě hledat aplikace, co pojedou. Nebo se toho zbavit a pořídit novější model. Zkus googlovat  ios 5.1.1 apps. A jseš ve špatné rubrice.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB