1

Téma: iUSBport

Máte někdo zkušenost s tímto zařízením: http://www.easystore.cz/iusbport-cerny.html ?

Zajímalo by mne především jestli lze na připojený disk odkládat soubory (fotky, písničky) a taky jestli jde připojit jakoukoliv obyčejnou tiskárnu a tisknout tímpádem z iPadu?

iPad Air 32GB LTE, iPod nano 6g, iPhone 6 16GB, iPod nano 7g, MacBook Air, Time Capsule 2TB, ATV 3g, Apple Watch 2, iPhone SE 128GB & AirPods.

2

Re: iUSBport

Pokud vím,
tak za ty prachy ještě nikdo neměl odvahu to vyzkoušet,
ale mohu se mýlit.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

3

:-D
To je teda fakt, že je to dost drahý.
Kdyby to alespoň mělo nějakou menší paměť, že?

iPad Air 32GB LTE, iPod nano 6g, iPhone 6 16GB, iPod nano 7g, MacBook Air, Time Capsule 2TB, ATV 3g, Apple Watch 2, iPhone SE 128GB & AirPods.

4

To ano, za ty prachy by to mohlo mít nějakou SSD paměť

5

To už je možná lepší klasický NAS. Teď jsem koupil jeden mrňavý za poloviční cenu na Aukru, je to jen malá krabička s USB, připojím flešku nebo přenosný HDD a data jdou nasdílet jako FTP úložiště nebo file server. Konkrétně, koupil jsem Synology USB station 2, ale sehnal ho za litr. Jo a umí to itunes na streamování hudby do iPadu. A tisk na USB tiskárnu to umí taky. K tomu už mám ale Apple Airport, malý wifi router, za třetinovou cenu z Aukra.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

6

Tom napsal:

Máte někdo zkušenost s tímto zařízením: http://www.easystore.cz/iusbport-cerny.html ?

Zajímalo by mne především jestli lze na připojený disk odkládat soubory (fotky, písničky) a taky jestli jde připojit jakoukoliv obyčejnou tiskárnu a tisknout tímpádem z iPadu?

Já jsem s ním velice spokojen. Používám ho hlavně na dokládání dokumentů uložených v aplikaci Readdledocs (jdou i další). Tisk jsem nezkoušel (tisku přes Airbook). Fotky to umí také. Důležité je nainstalovat si správné aplikace.

iPhone 5s, iPad 2, MacBook Air, iPad Air

7

Zítra mi dojde tak pak napíši dojmy a zkušenosti . Když by měl někdo nejaké dotazy rad odpovím . Tedy když budu vědet :-)

8

Tak dnes mi "kouzelná krabicka prisla " je to shit největší . Vybalim zapnu a píse se wifi faile . Tak hledám na forech a na oficiálním fóru je napsano ze to je chyba v hardwaru a ma se to poslat zpět . Tak jsem to hned vrátil ve 14 denni lhůtě .

Shitovy plast , konektor napájení , který se vykla a musí se dat do správně polohy aby to nabijelo.

Takže varují každého před koupi tohoto "kvalitního" výrobku .

9

Hmmmm, díky!

10

MozartTX napsal:

Tak dnes mi "kouzelná krabicka prisla " je to shit největší . Vybalim zapnu a píse se wifi faile . Tak hledám na forech a na oficiálním fóru je napsano ze to je chyba v hardwaru a ma se to poslat zpět . Tak jsem to hned vrátil ve 14 denni lhůtě .

Shitovy plast , konektor napájení , který se vykla a musí se dat do správně polohy aby to nabijelo.

Takže varují každého před koupi tohoto "kvalitního" výrobku .

Nemůžu souhlasit. Já jsem naprosto spokojen jak s kvalitou provedení tak s funkcemi. Trochu mi trvalo to vše zvládnout bez pořádného návodu, ale teď to funguje super. Pro dokumenty (zálohy a přenos na Flashce) používám aplikaci Documents pro fotky Photogene. Běžně k tomu připojuji usbhub a 4 flaschky. Mám to jak v domácí síti (tzn., že k tomu přistupuji současně přes MacBook, ipad, iPhone) tak to nosím s sebou.
Jediná výtka je cena (1 500 by bylo přiměřené).

11 Naposledy upravil: Marast (05-03-2013 21:52:07)

Celkem dobrý návod v češtině k tomuhle zařízení najdete tady:
http://easyapple.cz/manualy/iusbport_manual.pdf

Uvažuji o koupi tohodle prcka a ta cena mi ani moc nevadí wink

APPLE iPAD 2 32GB:::: iPAD Mini Retina 32GB :::: iPHONE 5S 32GB::::

12

Zdravím, můžete mi někdo poradit se stranou 18 (přístup k iusbport na windows). Mám windows 7 a nevím kam mám zadat IP zařízení. Díky za rady

13

Zdravím. Chtěla bych se zeptat zda existuje nějaký konektor k iPadu pro připojení USB flash?

14

S přechodem na iOS 8 se mě výrazně zpomalilo Wifi spojení s iUSBport. Zejména uploud trvá neúměrně dlouho a někdy se ani nedokončí. Má někdo podobnou zkušenost?

15

Při nižších verzích iOS8 se to stávalo, ale po naistalování updatu na 8.1.1 se situace zlepšila.

16

Ondra 106 napsal:

Při nižších verzích iOS8 se to stávalo, ale po naistalováníúupdatu na 8.1.1 se situace zlepšila.

Bohužel u mě ne!
Nemáte někdo zkušenost jestli nový iUSBport 2 nebo HD je znatelně rychlejší?