1

Téma: iPad Air 2 - unboxing a dojmy

Tak jak jste spokojený? Já to mám od pondělka i se smart casem a jsem nadšen :-)
Abych to nemusel vypisovat, tady je můj menší unboxing a dojmy :-)
Je to hodně podařenej mazlík :-)

http://youtu.be/RTykmegR9dw

New iPad 64GB 4G/wifi

2

Re: iPad Air 2 - unboxing a dojmy

budu zvědavý na reálnou výdrž, jelikož jsem četl, že bohužel nebude těch slibovaných 10 hodin. jinak z čeho jsi přecházel? já aktualizaci neplánuji, jelikož mám "starý" Air. zajímá mě, jestli ti jdou v pohodě gesta? hlavně pětiprsté zavírání aplikací.

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

3 Naposledy upravil: Robin (29-10-2014 16:15:59)

Jde všechno jak má, petiprsťák zavírá okamžitě bez sebemenšího lagu, ta komunikace s obrazem je bezprostřední, minulej mám ipad Air 1, kterej byl sám o sobě very nice, ale tohle je ještě tenčí a ještě lehčí

co se baterie týče, nepozoruju kratší životnost, ráno nabitej a vycuclej až v nočních hodinách při celodenním použití, nevnímám, že by to bylo kratší, cca ve stejnou dobu mě končil i Air 1. Podle mě je to okolo těch 10 hodin furt, to by se muselo proměřit a používat souběžně, abych zaznamenal jestli je někakej rozdíl, znatelnej tedy

ještě k těm pěti prstům, paradoxně mě to nezavře pokaždý u druhý ruky, asi to nějak blbě pokládám a někdy až na druhej pokus :-) ale 4 prsty to bere vždy :-) těma to zavírá taky, pět není ani třeba :-)

New iPad 64GB 4G/wifi

4

Zvažuju, jestli to má smysl. V pondělí bych měl dostat ze servisu úplně nový Air (doufám, píšou oprava výměnou celé jednotky) a tak jestli ho nestřelit a nekoupit dvojku. Ale příplatek cca 4500 Kč za minimální změny není asi rozumný.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

5

Jak to myslis doplatek 4500? Predpokladam ze budes prodavat ipad co mas v popisu? Kolik myslis ze ti za nej kdo da? Ja volal do iwantu a vykup meho airu 32 gb v super stavu je 7500 smile je fakt, ze pres net se asi da prodat lepe

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Apple TV 3rd

6

Taky bych to neprodával přes překupníky. Když dostanu fungl novej kus, tak ho chci prodat aspoň za 9 litrů. Ti překupníci to taky za tolik prodají, něco musí vydělat.

7

Jasne. To by mohlo jit. Nicmene je to stale celkem velky doplatek a to se bavime o verzi 16 GB ktera by mi asi uz nestacila. Dokazes si ji sam pred sebou ospravedlnit? smile

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Apple TV 3rd

8

Já už utratil víc peněz za větší chujoviny:) Uvidíme. Když to do týdne neprodám, tak si ho nechám, do té doby jsem prostě bez tabletu, používat ho nebudu.

9

No o tom mi neco povidej smile bez tabletu bych nemohl fungovat ani den. Pri koupi prvni generace airu jsem si naivne myslel ze bude stacit aspon na dva roky

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Apple TV 3rd

10

Mám iPad Air a počkám si na 3
Změny jsou teď drobné, menší/věší tloušťka v řádech mm mě nijak nebere
Rozdíl váhy je pouhých 50 gramů to je jak nic
a kámoš, co si iP Air2 pořídil, tak potvrdil mírně sníženou výdrž při stejném provozu než na iP Air.
Takže mám jasno.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

11

Nejvíc mě lákala velká RAM, ale ono asi zatím pro ni nebude využití. Rozumný upgrade to není, jen taková ta apple potrhlost, mít pořád nejnovější zařízení. Ale zas ta symbolika- odešel mi přesně v den, kdy jsem si řekl, že ho prodám a koupím nový! On to prostě slyšel a radši umřel, než by se ode mě odloučil smile