1

Téma: iPad jako grafický tablet

Ahoj,
chtěla bych se zeptat zda se dá použít iPad/iPad mini jako grafický tablet. Nemluvme prosím o komfortu a funkcích tabletů, které jsou pro kreslení přímo určené, ale zajímalo by mě zda se dá propojit iPad s počítačem a za použití tužky (nebo i prstu, to je fuk) kreslit třeba ve photoshopu. Díky.

2

Re: iPad jako grafický tablet

To těžko, nikdy jsem o tom neslyšel. Ale jde koupit nějaký lepší stylus a kreslit přímo na tabletu.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

3

Vim, ze hledas jine reseni, ale castecne si muzes pomoci s aplikací rozsireni plochy (pouziti iPadu jako druheho monitoru) Air Display atp a do nej si pretahnout plochu z Photoshopu.

iPad mini s Retinou 32GB WiFi | iPhone 4S 64GB
Game Center: maaat64

4

Existuje aplikace "Mobile Mouse" pro ipad, díky které se dá iPad používat jakou touchpad při práci se stolním počítačem (Mac i Windows). Umí to spoustu věcí včetně gest více prsty. Zkoušel jsem to, ale pro ovládání prsty je lepší Touchpad od Applu - prst po něm jezdí líp, než po hladkém skle iPadu. Tužku jsem nezkoušel.

5

Po Airu už prst jezdí hůř, po iPadu 4 jezdil parádně. Rozdíl v povrchu je citelný. Ale každopádně, jako touchpad bych to nepoužíval. Na kreslení s kvalitním stylusem, co přes bluetooth dává informaci o přítlaku je to asi dobrý.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB