1

Téma: reklamovat?

Dobrej mám iPad 4 vyreklamovanej je starej asi 5 měsíců a na reklamaci mi dali úplně nový a po nainstalování iOS 7 (nevim jestli je to tím) se mi nechce občas překlopit obraz a nevím jestli to mám reklamovat… nevíte jestli mám nemám ?

iPad 4.Gen 16 Gb + Wi-Fi White

2

Re: reklamovat?

A nevypínáš si náhodou rotaci sám?
Při určitém nastavení se vypíná posuvníkem vedle tlačítek zvuku.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

3

ipad už mám 2 roky big_smile to fakt né big_smile

4

OK, jsme jen lidi a trpíme prapodivnosti.
Pak bych šel do reklamace.

5

Dobrá tak já to zkusím.

6

Tak jo jsem fakt nas*anej. iPad mi přišel z reklamace uplně novej. Jenomže má zapadlé mechanické ovládaní hlasitosti. Zesilování jde v poho ale zeslabování je zapadlé takže zítra posílám znova -_- a už si nechám platit poštovný protože to už je po 3. nechápu.

7

No tak to je pech. Držím palce, ať to už vyjde na 100%

8

iTroll napsal:

Dobrá tak já to zkusím.

Tak tohle by mě opravdu s prominutím hodně n///o na tvém místě. Pokud za tím není nějaký záměr, ale to nejspíše ne. Příště bych zvážil, zda v takovém obchodu nakoupit nebo ne. smile

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013

9

tak mi přišel z třetí reklamace konečně funkční… mno koupil jsem to v iStylu... ale nechal jsem to reklamovat v iOpravně a iStyle i iOpravna mi řekli že jsem pokaždé dostal nový iPad… docela Apple zklamal nečekal bych že by se mi vůbec někdy rozbil.

10

Zdravim, mam cca rok starej ipad 4. Posledni mesic pozuruju rapidni narust prehrivani a baterka desnej pokles, driv vydrzela 10h pouzivani a klidne tri dny pohotovost, ted max 4h pouzivani a denne nabijim. Navic kdyz mam delsi dobu pustenou nejakou apku tak mi statickej obraz zustava jako by vypalenej na home screenu a zmizi to tak po hodce, driv to taky nedelalo. Uz jsem delal i cistej instal iosu a porad stejny. Nemate nekdo podobnou zkusenost, popripade myslite ze muzu uspet s reklamaci? Diky za feedbacky

11

Já osobně bych ho reklamoval.

12

Tak mi dnes odešel rok starý iPad Air při nabíjení. Ale dnes odpoledne jsem registroval nezvyklé zahřívání a měl pocit, že se vybíjí rychleji. Dal to na nabíječku, za pár hodin chtěl zapnout a je to totálně mrtvé. Ani DFU nefunguje, nedělá to prostě nic, znám ty kombinace co držet a kdy pustit. Na jednom kontaktu originál nabíjecího kabelu se mi vypálila ploška, místo zlaté je to černá čárka. Takže už se tam něco muselo odehrát. Já to nabíjel druhou stranou kontaktů a do dneška to šlo. Zítra nesu na reklamaci. Nejspíš závada baterie bych tipnul.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB