1

Téma: Rozbité sklo

Dobrý den,
u iPadu 2 se mi rozbilo sklo při pádu. Až na malého pavouka v rohu vše funguje v pořádku. Chci se zeptat, jaké mám možnosti opravy. Někde jsem četl, že mi v autorizovaném servisu prodají nový za cca 1/2 ceny, nebo že si můžu koupit nové sklo. Co je tedy nejvýhodnější / nejlevnější. iPad v záruce asi už není, ale na vlastní blbost záruka asi neplatí big_smile. Díky za všechny odkazy, rady a tipy, co s tím mám dělat. 11 tisíc se mi za to dávat nechce, ale dávat si tam sám nové sklo a riskovat, že si to rozbiji taky není lákavá vyhlídka. Děkuji za odpovědi, Jdinaparek

2

Re: Rozbité sklo

Jestli není pavouk na funkční ploše a je to tedy jen kosmetická vada,
tak bych to neřešil.
Za ty prachy to nestojí.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

3

Je to jen kosmetická vada, ale já mám za úkol dostat to do původního stavu wink. Mně osobně by to za ty prachy taky nestálo, ale dostal jsem za úkol opravit to a čím méně to bude stát, tím lépe.

4

Nad diskuźí ti rolují reklamy na opravy, tak si to obvolej a domluv.
Osobní jednání ničím nenahradíš

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

Nemáte někdo už zkušenost s výměnou skla u iPadu? Respektive pozitivní zkušenost. Jedna věc je obvolat servisy a druhá věc je spokojenost s výměnou. Sousedka už nechávala měnit 2x, pokaždé jinde - jednou nebylo originální sklo a iPad hůř reagoval na dotyk a podruhý bylo sklo sice originální a úplně dobře nesedělo, odchlipovalo se a pak začalo praskat.

6

Člověk co odemně kupoval v prosinci ipad 4, tak říkal, že měl ipad 2 a po výměně skla fungovala dotyková vrstva jen dva týdny. Takže to by byla jedenkráte nespokojenost.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

7

měl jsem stejný problém, použil jsem neoriginální sklo, funguje bez problémů, tak jako originál

8

Zrovna řeším to samé. Origo mám pavouka kolem kamerky. Po výměně za neoriginální , sklo nesedělo přesně a při zasouvání IPadu2 do ochranného krytu v rohu u díry na sluchátka znovu prasklo. Řeším to jako reklamaci na nekvalitní díl tak uvidím co bude. Po porovnání origo neorigo se zdá náhrada trošku slabší tloušťce v materiálu sad