1

Téma: Ipad nejde nabíjet

Zdravím,
koupila jsem na aukru ipad (zrejmě 1 generace - nemá foták) a byl plně nabitý. Po několika dnech se vybil tak jsem ho chtěla dátnabít, ovšem vyskočila hláška: NABÍJENÍ PŘES TOTO ZAŘÍZENÍ NENÍ PODPOROVÁNO, takže nevím, co s tím mám teď dělat. Ani nevím, jestli je nabíječka origoš. Nikdy jsem ipada předtím neměla, tak jsem z toho dost smutná, protže šlape naprosto bezvadně, ale teď už ho používat nemůžu sad
Máte někdo radu??
Děkuji

2

Re: Ipad nejde nabíjet

připojuješ ho kabelem k nabíječce nebo k pc?

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

3

zkusila jsem to tak i tak, vůbec nic, tak jsem na netu našla radu resetovat ho, to se nabil na 20% a zase to nešlape sad

4

prodávající praví, že originál asi nebude, že ji dokupoval dodatečně. Za kolik se tak dá sehnat originál nabíječka? Nebo dá se tahle nějak pokutit, aby fungovala? Nebo je to ipadem?

5

Podle mě to bude nabíčekou (nebo spíše nabíjecím kabelem), mám neoriginal kabel (nabiječka je orig.) pro iPhone a při připojení mám hlášku Toto zařízení není podporováno, ale naštěstí i přes to nabíjí... jak ze sítě tak z PC, iPad z PC nabíjet nelze ale starší generace možna ano, to bych kecal ja mam iPad 4 u toho už je 12W nabíječka a USB nabíjení neutáhne, ale upozorní na to u baterky - Nenabíjí se

iPad 4
iPhone 4
Apple TV 3

6

To bude nejspíše neoriginálním kabelem. Řešením bude nový kabel.

 Život je takový, jaký si ho uděláme 
 iPad 2 3G  iPhone 3GS  iPhone 4  iPod Shuffle  iPod Classic  Mac mini 