1

Téma: Kingston MobileLite Wireless reader

narazil jsem na tohle reseni na Alze.Docela se mi to libi a hlavne cena je nizsi nez jina reseni.Nezkousel to uz nekdo pripadne nema to aby se podelil o zkusenosti?

http://www.alza.cz/kingston-mobilelite- … tm#recenze

2

Re: Kingston MobileLite Wireless reader

toto zarizeni jsem si vcera koupil.
co jsem zkousel:
* prenos videii mezi obema krabickama  - vse fungovalo v pohode
* video natocene telefonem samsung galaxy s3 jsem pomoci tohoto zarizeni prenesl do ipadu, kde jsem ho pote pomoci imovie      zpracoval - vse v pohode smile . Tato funkce je pro me nejdulezitejsi. video bylo HD, asi 3,5 minuty (kolem 300MB). prenos do smatladla byl rychly
* zarizeni jsem pripojil do internetu pres wi-fi, y ipadu jsem mohl brouzdat i se pripojit k zarizeni
* pripojil jsem se k tomu pres web browser v pc, soubory nesly stahovat, nevim proc a neresil jsem to
* nacital jsem z flash disku a i z microsdhc karty s redukci na SD
* videa jsem streamoval (HD), v pohode

* pripojil jsem se k tomu i galaxy s3, video jsem streamoval (HD), v pohode.

pokud budete chtit, abych otestoval nejakou funkci, tak to napiste v foru. zkusil bych to behem vikendu.

Jirka

3

no ja spise premyslim jake vyhody by mi to prineslo ve srovnani s itunes.Co mi to nabizi navic

4

tak jsem zařízení také pořídil. spolehlivost připojení mi nepřijde nějak zázračná, stejně tak rychlost aplikace. co by mě ale rozhodně zajímalo je: jakým způsobem přenést videa. mám totiž např. z karty možnost do ipadu přenést pouze fotky, nic jiného. někde bylo psáno, že např. .doc lze hodit do iwork...to netuším jak udělat

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

5

prosím o sdělení, jak to tedy je - je možné do ajpedu tímto zařízením přenášet i jiné soubory než fotky? mám na mysli video, pdf, doc....
předem dík za odpověď či vysvětlení

Poznámka pro všechny uživatele fóra: Doplňte si podpisy o svoje zařízení, pomůže to v komunikaci. /Ondra106/

6

slezacekm napsal:

tak jsem zařízení také pořídil. spolehlivost připojení mi nepřijde nějak zázračná, stejně tak rychlost aplikace. co by mě ale rozhodně zajímalo je: jakým způsobem přenést videa. mám totiž např. z karty možnost do ipadu přenést pouze fotky, nic jiného. někde bylo psáno, že např. .doc lze hodit do iwork...to netuším jak udělat

Já sice používám zarizeni iUSB, ale myslím, že to bude stejné:
- k iUSB mám připojeno několik paměťových medií kde mám zálohové soubory
- k iUSB se připojím např. v Docments by R. a vyberu si příslušné paměťové medium (flash, SD kartu atd.
- z ní si stáhnu příslušný soubor - dokument (.doc, .pdf, .xls, .jpeg apod)
- dokument pak otevřu v Documents by R. a pak dám znovu otevřít v aplikaci, kterou potrebuji např. Pages atd. a je to.
Obdobně ukládám tak, že dokument např. z Pages uložím do aplikace Documents by R. a v ní pak přesunu do vybraného paměťového média.

iPhone 5s, iPad 2, MacBook Air, iPad Air

7

hm, tak jsem zakoupil (to větší), nabil, nainstaloval příslušné, zapnul, připojil a zjistil, že vlastně přímo překopírovat složku souborů do ajpedu pro použití jiným programem nejde. je to tak? ale i uložení jako oflajn soubory ve složce např. pro prohlížení fotek je myslím dobré....
třeba se postupně prokopu k lepším výsledkům smile