1

Téma: Aplikace na psaní SMS z iPhonu, nebo iPadu přes PC (windows)

Ahoj, potřeboval bych aplikaci, pomocí které můžu do PC (windows) přijímat SMS z iPhonu, nebo iPadu a opět přes PC odpovědět.

iPad iPad mini s Retina 16GB black
iphone 5S 16gb
iphone 3G 8GB black 4.0.2.
Game Center: esmajlik

2

Re: Aplikace na psaní SMS z iPhonu, nebo iPadu přes PC (windows)

Nejlepší asi bude počkat na OS X 10.10 Yosemite, ten umí spárovat Mac a iPhone, SMS přišlou na iPhone zobrazit na Macu a odpovědět z Macu a dokonce vyřídit příchozí hovor aniž bys vzal iPhone do ruky. Musíš ale mít Mac s BT 4.0 a iPhone taktéž. Jinak mám obavu, že nic jiného neexistuje.

edit: omlouvám se, teprve pozdě jsem si všimla, že je otázka cílená na windows. Takže tedy upravená odpověď zní koupit si Maca s OS X 10.10, jiná možnost asi není.

 Život je takový, jaký si ho uděláme 
 iPad 2 3G  iPhone 3GS  iPhone 4  iPod Shuffle  iPod Classic  Mac mini 

3

Což mě celkem mrzí, protože pro Android takové aplikace jsou a celkem dobre fungují :-(.

iphone 5S 16gb

4

Android je o něčem trochu jiném, přeci jen je otevřený (a dle mého názoru proto je tak nestabilní a pomalý i na výkonných mobilech, no flame please). iOS je uzavřený a pokud by to chtěl někdo jiný než Apple udělat, muselo by asi jít o jailbreaknuté zařízení. Nevím, nejsem programátorka, ale je určitě rozdíl v programování pro OS, který je otevřený čemukoliv a komukoliv a pro OS, který je zaměřený na stabilitu a spolehlivost.

5

Je na to množstvo programov, napr v store je SMS  PC Happy Fingers. Dalej program  Data Recorvery for iPhone, mysms a množstvo dalších.

6

První dva programy v App Store nejsou, teď jsem je zkoušela hledat. Mysms tam je a vypadá použitelně, ale měla bych obavu před zásahem do soukromí od neznámé firmy.

7 Naposledy upravil: Kormika159 (25-06-2014 06:43:40)

SMS PC HappyFingers som teraz nainštaloval. Musíš ísť na domovskú stránku programu a tam je odkaz na apple store a potom sa zobrazí a je možné nainštalovať.Hodnoťenia dostal velmi dobré, ja ešte nemám odskúšané.

8

Jak se jmenuje program v App Storu?

9

SMS PC HappyFingers : PC Suite for the iPhone

Poznámka pro všechny uživatele fóra: Doplňte si podpisy o svoje zařízení, pomůže to v komunikaci. /Ondra106/

10

Máte prosím někdo zkušenosti s aplikací SMS PC HappyFingers? Jestli je aplikace bezpečná a můžu ji v klidu svěřit tel. seznam. A jestli mi najednou nezačne hromadně odesílat SMS bez mého vědomí.

iphone 5S 16gb

11

pokud mas JB tak nejlepsi je Remote Message ...... pustis v nastaveni v iPhone a potom pres jakykoliv zarizeni se pres www prihlasis na iphone a krasne pises.. pouzivam denne a super....

viz http://www.remotemessages.com/

12

Nemám JB. Nějak jsem od toho ustoupil :-(.

iphone 5S 16gb

13 Naposledy upravil: Coko (26-08-2014 19:06:37)

SMS PC HappyFingers : PC Suite for the iPhone:
Tuhle apku jsem právě vyzkoušel ve verzi free, což je pro prvních 20 kontaktů pokud jsem to dobře pochopil.
Bohužel po napsání SMS na PC a zvolení send, se apka spojí s iPhonem, ale to co jsem napsal, hodí pouze na display do zpráv a je to vše potřeba ještě jednou potvrdit na telefonu.

iP5S 32Gb