1

Téma: iPad Air - pouzdro

Zdravím, jaké používáte pouzdro na Air? Původně jsem chtěl Smart case, jelikož jsem čekal něco podobného jako byl Smart na předchozí generaci, ale ten současný mě docela zklamal, tak se poohlížím dál. Otázka je tedy jasná, jaké používáte pouzdro a proč? Díky za odpovědi!

PS: Už jsem tohle vlákno předevčírem jednou založil, ale nějak záhadně se smazalo, takže zakládám znovu.

2

Re: iPad Air - pouzdro

na iPad Air mám vepředu smart cover a zezadu nacvakávací plastový kryt z eBay za pár kaček. na přenášení potom mám opět z eBay tvrdé pouzdro na zip. jde o to, že iPad každý den přenáším v tašce, tak proto jak zepředu tak zezadu. bohužel jsem došel na to, že to, co dělá iPad Air tak skvělým je mimojiné váha...kterou zvyšuju tím krytem vzadu. proto bych nejraději kryt nenosil smile

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

3

Re: iPad Air - pouzdro

Ahoj, jsem asi před 14ti dny objednal pouzdro na ipad Air od společnosti belenty...přesně jde o tento model: http://www.belenty.com/cs/ipad-air-koze … c-detail/. Narazil jsem na ně na jablíčkáři. Nevím jaký styl vyznáváte ale jdu spíše po kvalitě. Za mě můžu doporučit tohle.

4

Re: iPad Air - pouzdro

Já pro práci i v terénu upřednostňuji spíš odolné pouzdro. Měl jsem podobné již na starém iPadu a na Air jsem koupil tohle:
http://www.daydeal.com/product.php?productid=90316
Má zároveň i stojánek.