126

Re: iOS7

Objevil se mi problém najednou na iPhone 4 po aktualizaci na 7.0.2, že wifi chytnu, jen pokud stojím 2m od routeru. Popojdu další metr zpět a najednou mám jen jednu čárku. Na iPadu 2 po aktualizaci wifi frčí normálně, jak má.
Poradí někdo, má s tím někdo zkušenosti, počkat na další update? Díky moc

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013

127

Mimo jiné záleží na typu a nastavení routru.

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

128

Pokud to před aktualizací fungovalo normálně a po aktualizaci ne, je zjevné kde je chyba ... A pokud jedno zařízení funguje normálně a druhé ne, opět je zjevné kde je chyba ... Četla jsem dost článků o problémech s kombinací iPhone 4 a iOS7 ... Takže spíše bych doufala, že 7.0.3 tuto chybu opraví a rozhodně bych nezasahovala do routru, který bude na 100% v pořádku ...

 Život je takový, jaký si ho uděláme 
 iPad 2 3G  iPhone 3GS  iPhone 4  iPod Shuffle  iPod Classic  Mac mini 

129

Děkuji oběma - router by měl být v klidu, protože PC, notebook, iPad, Nokia mobil fungují bezproblémově, jen můj iPhone 4 nevalí. Zapomněl jsem uvést, že ve městě, kde je hotspot po celém náměstí mi to nechytne nic, ani jednu čárku. v Hotelu, kde jsem byl předevčírem taky ani jedna čárka. Moje přítelkyně měla plný signál, tak doufejme, že to bude OS.

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013

130

Před aktualizací to fungovalo normálně ??? Jde o skokové zhoršení ?

131

Aha, tak takhle to je.
Jak píše Sandy, tak iP4 mají s iOS7 problémy ve více směrech.
Je to svinská politika od Apple, takhle nutí lidi pořizovat nové zařízení.
Snad další opravná verze iOSu odstraní takové chyby.

132

To je možný no big_smile
iOS 6.1.3 fungovalo wifi úplně normálně, teď no. Možná jak píše Ondra, tak je to svinstvo od Applu no.

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013

133

Právě vyšel 7.0.3 http://goo.gl/MQTF2V

134

Doufám, že opraví tu chybu signálu WiFi Iphone 4..

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013

135 Naposledy upravil: iTroll (23-10-2013 04:25:04)

Co říkáte na novej iOS 7.0.3 ja jsem spokojenej na ipadu ten novej prechod je fakt super je to takove rychlejsi (: Ale jak to tak vypada spise to bude chyba nez novinka big_smile

iPad 4.Gen 16 Gb + Wi-Fi White

136

Tak jsem včera provedl upgrade na 7.0.3... škoda že jsem do té doby nevěděl o tomhle foru... asi bych si dal pozor.

Pokud jste konzerva jako já a líbí se vám chování IOS6 tak určitě se vyhněte aktualizaci...

MÁM IPAD2...
je dobré že aplikace zůstali pracovat.
To že se mi teď IPAD sám restartuje mi zase tolik nevadí... ale změna vzhledu a způsobu obvládání je opravdu experiment hodný doktora Mengele.
Tenhle IPAD bych si nekoupil, spíš bych se smál tomu kdo si to koupí... bohužel sám sobě se smát nebudu, takže:

Jestli zná někdo návod na downgrade prosím, prosím, prosím sem s ním!!!!!

PS: klidně i s jailbreak, raději jailbreak než IOS7.
PSS: i kdyby to znamenalo přeinstalaci a přenastavení všech aplikací, sice to bude práce na několik hodin, možná desítek, ale i tak raději to než IOS7.

137

Asi je zbytečné se ptát, zda máš na PC staženou SHSH zálohu 6.1.3, co? :-)
Řekl bych, že máš smolíka.

Určitě Ti děkujeme za upozornění, ale každý, kdo nežil poslední půl roku na Marsu věděl, jak bude iOS7 vypadat.
Zvykneš si :-)

iPhone 6, iPad Pro, 9,7", Mac mini (Late 2014), MacbookPro (2016)

138

Taky jsem měl ze začátku s novým iOS problémy. Pak jsem si ale zvyknul. Když mi něco ukazuje žena na svém starém iOS, tak to vypadá hodně historicky a pousmívám se smile

ex: iPhone 5 černý 16gb
nyní: iPhone 5s bílý 16gb

139

Zajímavý, mě se IOS7 fakt moc líbí a zpátky bych už tedy nešel..

iPhone 6 16GB Space Grey
iPad Mini 4 + Cellular Space Grey
Macbook Air 11 4GB RAM 128 flash 2014
Macbook Air 13 8GB RAM 128 flash 2014

140

Mně se taky moc líbí, už od začátku a musel jsem synátorovi vymlouvat, že si zvykne. Akorát mi trošku vadí, že na mém ipadu 2 chodí některé appky pomaleji, ale to je holt vývoj s tím člověk nic nenadělá a pokud chce "jít s dobou" musí hold koupit novej strojek. Taky nečumim na černobílou "skleněnku" :-).

iPad Air 32GB LTE, iPod nano 6g, iPhone 6 16GB, iPod nano 7g, MacBook Air, Time Capsule 2TB, ATV 3g, Apple Watch 2, iPhone SE 128GB & AirPods.

141

Tom napsal:

Mně se taky moc líbí, už od začátku a musel jsem synátorovi vymlouvat, že si zvykne. Akorát mi trošku vadí, že na mém ipadu 2 chodí některé appky pomaleji, ale to je holt vývoj s tím člověk nic nenadělá a pokud chce "jít s dobou" musí hold koupit novej strojek. Taky nečumim na černobílou "skleněnku" :-).

Taky se na novější iPad než je dvojka dlouho nezmůžu... A z důvodů rychlosti systému, ale i vzhledu a vlastností nových sedmiček zůstávám spokojený na staré verzi 6.1.3... Určitě mě to asi jednou donutí, ale přiznám se, že upgrade budu provádět se slzou v oku a se vzpomínkou na "staré dobré" skleněné ikonky...

iPad2 32GB, wi-fi, black

142

IPad3 - IOS 7.0.3 - problém se SAFARI (běží ponalu, trhá se od update z IOS 5 na IOS 7.0.0, 7.0.2)
Po otevření safari čekám x-desítek sekund na klavesnici, poté ve stejných časových intervalech na otevření stránek a jakoukoli odezvu prohlížeče.
Zjoušel jsem reset, tovarní reset - zde to pomohlo částečně (1-den), pak jsem přidal stránku do záložek a byl jsem na tom jako na začátku.
Včera jsme nainstaloval jiný webový prohlížeč (chrom) a jede to zatim tak jak má.
Netušíte co stím SAFARI?

143 Naposledy upravil: suchac500 (27-12-2013 18:11:39)

Takze moje tema bylo zamkuto budiz.. smile
Tak si jdu postezovat sem...

Jsem jediny komu prijde ze iOS 7 je na ipadech brutalne nevyladeny? To co ipad 4 predvadi je opravdu smutny pohled, docela me mrzi ze ho apple takle zabil... Osobne jsem mel moznost si prohlidnout asi 5 ipadu vsech verzi (2,3,4) a vsechny jsou na tom mizerne... dokonce mi dochazi k paradoxu ze 2 a 4 s iOS 7.0.4 beha uplne stejne... (schvalne kdo mi chce tvrdit ze to ma naprosto plynule, poprosim zapnete si na ipadu apple store a otocte si displej o 90°.. tato "animace" mi prijde jak kdybych mel v ruce android tablet za 5k) Ipad 4 byl v kombinaci s iOS 6.1 perfektni vec... s iOS7 mam pocit jak kdyby se jednalo o jiny tablet, hlavne ze je v ios 7... 50 ruznych animaci a blbosti, ale ze by byly v apple schopny ten system doladit to ne... Trochu me to depta, protoze bych to pochopil u ipadu 2... ale rozhodne to nechapu u ipadu 4 ktery ma vykonu na rozdavani ale nejsem schopnej na nem udelat plynulej prechod otoceni displeje...
Osobone planuji po novym roce udelat par compare videii s ipad 2 6.1, ipad 2 7.0.4 a ipad 7.0.4... bohuzel musim konstatovat ze plynulost noveho iOS je FATÁLNÍ a je to opravdu smutný pohled... protože podobnou "optimalizaci" bych čekal u tabletů s androidem a ne od applu... je opravdu pěkné že iOS7 beží na Ipadu AIR plynule.. ale ja si opravdu nehodlám každý nový rok kupovat tablet za 15k :-) a myslím že plynulost pro ipad 4 opravdu není problém (ba co víc... s iOS 6 to není problém ani pro iPad 2)

EDIT: jinak toto je presne to o cem mluvim... na iOS 6 naprosto plynuly pohyb.. nahrazen timto
http://www.youtube.com/watch?v=JyFkEgaaRjY

Je to overeno na vice ipadech (jak jsem jiz zminil) vsude vysledek stejny a rozhodne to neni v pohode rotace!

144

Nechci ti to nějak vyvracet, ale jako vlastník iPad 2 16GB Wifi můžu říct, že po aktualizaci na iOS 7.0.4 běží parádně. Snad úplně stejně jako 6.1.3. Pokud ale na iPadu 2 běží stejně jako na iPadu 4 = hodně smutné.

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013

145

Mně toto vůbec jako problém nepřipadá. Musel bych mít oba vedle sebe a současně otočit, jinak na svém Airu problém nevidím a předtím jsem měl iPad 4 a taky si ničeho nevšiml. Taky ale v drtivé většině na tabletu jen čtu v iCabu a neustálé procházení obchodu mě už přešlo.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

146

Tu animaci jsem zkusila a pravdou je, že plynulá není, je rozfázovaná asi na pět částí (iPad 2), ovšem kromě této jediné animace je iOS 7 na iPad 2 dokonale plynulý a plně použitelný. A přiznám se, že nějaká animace mě absolutně nezajímá. Jak se říká, kdo chce psa bít..hůl si vždy najde ...

147 Naposledy upravil: suchac500 (28-12-2013 19:17:41)

Souhlasím, že to možná trochu přeháním nicméně mě jde o princip.. sad
U ipadu 2 bych tyto rozfazovane animace dejme tomu pochopil, problém je v tom.. že ipad 4 je rok starý tablet a rozhodně bych očekával od applu min. stejnou plynulost jako v iOS 6.1.3. Zbytek systému je o poznání lepší ale přeci jen se tam nějaké to škubnutí objeví a já jsem na tohle hodně háklivej, ostatně to byla jedna z věcí kvůli které jsem byl alergický na android tablety kde je tohle téměř železnou pravedelností.
Prostě jsem od applu očekával, že než to pustí do světa vyhrajou si s tím jak nejlíp můžou.. osobně jsem tyhle rotace zkoušel v iOS 6 na ipadu a všechny jdou naprosto bez problému. A proto vyšuluju protože vím, že to předtím bylo pravidelně a nevím proč by to u tabletu s 2x větším výkonem nemělo jít plynule také.
Začínám mít totíž potom takový pocit, že se mě apple u rok starýho tabletu snaží lacině natlačit do nového airu (který je pěkný, ale já čekám na další generaci :-) ), a uměle tím zhoršuje starší tablety ačkoliv mají do důchodu daleko. Nedivil bych se u jiných firem, ale u apple toto opravdu nepředpokládám smile
----
Jinak plynulost aplikací jako takových samozřejmě zůstala.

jinak proč to porovnávám.. protože jsem měl právě tyto čtyři tablety vedle sebe..
Jednalo se o
iPad 2 16GB + 3G s iOS 7.0.4
iPad 3 32GB + 3G s iOS 7.0.4
iPad 2 32GB WIFI s iOS 6.1.3
iPad 4 32GB WIFI s iOS 7.0.4

A rozdíl byl bohužel pro iOS 7 vcelku fatální.

148

Zajímalo by mne, kolik lidí si toho vlastně všimlo. Já jsem si toho všimla až po příspěvku tady, do té doby jsem si to neuvědomila. Možná to bude tím, že jsem nikdy neměla potřebu App Store otáčet, že ho mám vždycky naležato :-)

149

Já si toho nevšiml ani u iPadu3, který je na tom s výkonem dost na štíru.

Holt kdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde.

150 Naposledy upravil: suchac500 (28-12-2013 22:41:07)

a já si dovolím nesouhlasit :-)
protože pokud by to běželo jako na 6tce... tak ani nepípnu, není to o tom že kdo chce psa bít.... realita je ovšem taková že to tak neběží a mě to deptá, protože vím že 4ka na to aby to běželo plynule s přehledem má hmm
ale mám prostě problém s tím že to odflákli :-) potřeboval jsem to ze sebe dostat... proto tu otravuju smile

jeste abych to upresnil, nebezi to uplne spatne.. ale pocitu ze to odflakli se proste jen tak nezbavim sad (obcas se to kouse kdyz pretacim displej, obcas kdyz jdu do multitaskingu, obcas kdyz se vracim na plochu... obcas je ten efekt plynulej obcas ne.. bohuzel)