901

Re: Dotazy nováčků

ne a předpokládám, že jen tak nebude

Ipod nano 4gen.
Iphone 3gs -> IPhone 4 -> IPhone 5 White -> IPhone 5S Gold->iPhone 6->iPhone 6s
Ipad 64gb 3g - > Ipad 4.gen 64gb 3g-> Ipad pro 9.6 128 LTE + pencil
Mac mini 2012 i5 2,5GHz, 16gb ram 256ssd MacBook pro 2011 8gb ram 256ssd

902

Pro JB nezáleží, jestli je iPad 1,2,3,4, nebo Air, ale jaký je v zařízení iOS

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

903 Naposledy upravil: Lord LazyBoy (12-11-2013 09:46:58)

tak předpokládám, že na iPad AIR bude iOS 7.0x už kvůli procesoru.

Ipod nano 4gen.
Iphone 3gs -> IPhone 4 -> IPhone 5 White -> IPhone 5S Gold->iPhone 6->iPhone 6s
Ipad 64gb 3g - > Ipad 4.gen 64gb 3g-> Ipad pro 9.6 128 LTE + pencil
Mac mini 2012 i5 2,5GHz, 16gb ram 256ssd MacBook pro 2011 8gb ram 256ssd

904

Ano, samozřejmě že na něm bude iOS7.0.3

905

Můžete mi prosím poradit zda je nějaký slušný emulátor psx k zakoupení a zda se na ipadu dá dívat na tv vysílání- myslím pomocí nějaké aplikace jako je na androidu cz tv, zkrátka když zakoupím 32 GB Wifi verzi ipadu mini retina? díky

906

ČT a Óčko jde sledovat přes aplikaci. A co vůbec je k mání za aplikace zjistíš sám, když si nainstaluješ iTunes a prohledáš si obchod.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

907

Ahoj,
Už jsem to sem někdy psal, ale pořád na svém iPhone 4 ám slabý signál na wifi. Například doma jsem s iOS 6.0.3 míval 2 čárky ve svém pokoji a to jsem byl přes "dvě" betonové zdi daleko od routeru. Nyní po aktualizace na iOS 7 nevidím ani wifi (žádný signál). Když jsem od routeru zhruba 5m a není žádná překážka, tak mám najednou třeba jen 2 čárky ze třech a jakmile dám překážku barový pult, signál je 1 čárka nebo to nenalezne signál vůbec.
Nevíte někdo, jak by se to dalo vyřešit? Problém v iPhone 4 by neměl být na 99%. Nechal jsem ho asi před 2 měsíci diagnostikovat a bylo opraveno jen lock tlačítko a vše bylo v pořádku.
Moje přítelkyně s Androidem ve městě ve free zoně má plný signál a můj mobil nenajde ani tu free wifi.
Děkuji za rady, tipy, cokoliv. Zkoušel jsem resetovat nastavení sítě, všechno.

iPad 2 16GB White
iPhone 6 16GB white
Macbook Air 13' 2013

908

Já osobně to vidím na vadný modul WiFi v iPhonu
Navíc iPhone4 je bohužel na hraně podpory.

909 Naposledy upravil: denisaa.svecova (22-12-2013 11:21:28)

Potřebovala bych prosím poradit, mám krátce ipad mini a jelikož Apple teprve poznávám, tak se v tom prozatím nějak neorientuji, často mi nenabíhá App store a když už naběhně nezobrazujou se mi u toho obrázky, ale jenom prázdný bílý okénka to samé například facebook, půlka fotek a ikon a nebo většina fotek se nezborazuje, též mám bílý ikonky. (facebook prvně šel v pohodě) Music tube např mi taky nechce naběhnout, dlouho se načítá. Tak se chci zeptat, co s tím, nemůže to být tím, že to nemá např nějaký prohlížeč důležitý nebo tak ?? Připojením to být nemůže, internet a všechno se zborazuje dobře a i načítá rychle.

910

Jak rychlý máš internet a jak silný máš signál v iPadu ??? Připojuješ se přes wifi nebo přes 3G ??

 Život je takový, jaký si ho uděláme 
 iPad 2 3G  iPhone 3GS  iPhone 4  iPod Shuffle  iPod Classic  Mac mini 

911

Připojuji se normálně přes wifi a wifi mám všechny čárky. Občas klesne na dvě, ale v pohodě... Internet všechno se zobrazuje rychle, jenom tohle mě štve

912

Takže internet v Safari je bez problémů ?? Když se připojíš přes Safari na facebook, funguje normálně ???

913 Naposledy upravil: denisaa.svecova (22-12-2013 11:35:46)

Safari nepoužívám, stáhla jsem si google chrome přes to se načítá všechno rychle a dobře. Teď zkouším safari, všechno nabíhá v pohodě a zkouším fb a ten se zase nenačítá (načítá se pomalu) a to mám signál silný..

914

První načtení fb mám také pomalé. Zkus vydržet než se to načte všechno, pak by to mělo být v pořádku. Případně zkus normálně restartovat případně "hard restart" (současně podržet zapínací tlačítko a home button a držet, dokud se neobjeví jablíčko).

Také bych případně změnila nastavení DNS v routeru na 8.8.8.8 a 8.8.4.4, když jsem používala DNS od UPC, také se mi některé stránky nechtěly načítat, pak mi někdo poradil změnit to na DNS google a od té doby je po problému.

915

Jo, fb už taky naběhl přes Safari, ale mám staženou aplikaci facebook v ipadu a ta funguje v pohodě, ale nezobrazujou se fotky, ikony a tak no..  to samé app store, někdy se připojí někdy ne a když jo, nezobrazujou se obrázky u ikon a tak... dobře děkuji

nastavení DNS v routeru ?? tomu nerozumím big_smile

Používej funkci EDIT. Sandy

916

Tak zkus ty DNS servery. Já používám app v iPadu i iPhonu a funguje normálně, jen první načtení (co si vzpomínám) trvalo fakt dlouho na obojím. Ale App Store mi funguje bez problémů na obojím (iPad iOS 7.0.4, iPhone 6.1.3).

Ať ti to někdo nastaví :-)

917

Jo dobře, děkuji za rady.. ipad mám krátce cca tři dny zezačátku aplikace facebook nabíhala v pohodě se vším i app store, třeba je potřeba si zvyknout.. ale i tak díky :-)))

918

Tak zkus ten restart :-) Často při problémech pomůže :-)

919 Naposledy upravil: denisaa.svecova (22-12-2013 15:21:34)

změnila jsem nastavení DNS  na 8.8.8.8 a už to funguje, děkuji mockrát za radu :-))))

920

Ahoj, vážně uvažuji o koupi iPadu Air 32GB, ale žádné Apple zařízení jsem nikdy nevlastnil, proto bych se chtěl zeptat na pár dotazů. Hodněkrát jsem četl, že je iOS uzavřený systém, doposud jsem měl jen Android. Takže pokud budou moje dotazy hloupé, tak mě prosím omluvte, ale radši se zeptám smile

1. Je možné do iPadu nahrávat vlastní písničky, videa a soubory (dokumenty, atd.) a potom je normálné spouštět?
2. Je na iPad správce souborů?

A jestli jste vlastníkem iPadu Air, jak jste s ním spokojeni, popřípadě co by jste mi doporučily jako nováčkovi? Děkuji a přejí krásné vánoce a bohatého ježíška smile

921

n8810 napsal:

Ahoj, vážně uvažuji o koupi iPadu Air 32GB, ale žádné Apple zařízení jsem nikdy nevlastnil, proto bych se chtěl zeptat na pár dotazů. Hodněkrát jsem četl, že je iOS uzavřený systém, doposud jsem měl jen Android. Takže pokud budou moje dotazy hloupé, tak mě prosím omluvte, ale radši se zeptám smile

1. Je možné do iPadu nahrávat vlastní písničky, videa a soubory (dokumenty, atd.) a potom je normálné spouštět?
2. Je na iPad správce souborů?

A jestli jste vlastníkem iPadu Air, jak jste s ním spokojeni, popřípadě co by jste mi doporučily jako nováčkovi? Děkuji a přejí krásné vánoce a bohatého ježíška smile

můj přechod z ipadu 2 32gb na aira 64gb byl obrovskej skok, nádherný displey, užasná lehkost dokonce i ten barvičkama přeplácanej ios 7, se mi začal líbit.

01 Do ipadu je možné nahrávat mp3 přes program itunes nebo nakupovat v itunes storu, já to mám tak, že používam aplikaci iDownloads v kombinaci s uloz.to :-)
02 ios a windows to je jako nebe a dudy TADY už o tom byla řeč

iPad Air 64gb wifi black

922

Robbles napsal:

můj přechod z ipadu 2 32gb na aira 64gb byl obrovskej skok, nádherný displey, užasná lehkost dokonce i ten barvičkama přeplácanej ios 7, se mi začal líbit.

01 Do ipadu je možné nahrávat mp3 přes program itunes nebo nakupovat v itunes storu, já to mám tak, že používam aplikaci iDownloads v kombinaci s uloz.to :-)
02 ios a windows to je jako nebe a dudy TADY už o tom byla řeč

Děkuji za odpověď

923

muzemi nekdo prosim vysvetlit zpusob prace s photostreamem?
Je mi jasne ze to co pozaduji asi lze resit pres itunes ale tuhle moznost chci obejit.

Jde mi o to ze fotky ktere ulozim treba z FB nebo prenesu z flasky pres Kingston mobile wireless se mi po importu ulozi prave do photostreamu.To mi samozrejme relativne nevadi ale ja pro urcite fotky chci vytvorit album kam tyto fotky presunu a ze streamu je smazu.Ale to mi zatim nejde.Ve chvili kdy fotku smazu ze streamu zmizi i z alba.
Chapu asi proc ale existuje nejaka varianta jak tohle resit?Je nejaky jiny postup?

924

Ještě bych se chtěl zeptat jestli Air nebo mini (s retina)? Co si myslíte že je lepší? iPad budu používat asi na od každého trochu, hry, dokumenty, hudba, videa, fotky atd. Pro mě osobně je zatím výhoda mini v ceně, mohl bych mít 64GB místo 32GB Air. V ruce jsem ještě mini neměl, dostanu se k němu v obchodech během pár dnů.

925

Pro mě je jasná volba Mini, vejde se mi do kabelky mnohem lépe než iPad klasické velikosti a je o dost lehčí a až jednou můj iPad doslouží, jednoznačně půjdu do Miniho :-) Ale výhody pro tebe si musíš určit sám, parametry obou znáš.