1

Téma: iPad mini - škola, klavesnice

Ahoj, jdu do prváku na vysokou a chci se zeptat na vhodnost psaní poznámek a zápisů do iPada mini. Určitě to nechci psát na softwareové klávesnici, a tak jsem přemejšlel o koupi nějaké bezdrátové, ale nevím jakou vybrat. Uričte co nejlevnější a kvalitní smile
Mám aplikaci Outline+, která mě vyhovuje a lze ji spárovat s Microsoft OneNote, což myslím, že na poznámky je dostačující.

Zajímají mě Vaše zkušenosti a doporučení smile

Děkuji

2

Re: iPad mini - škola, klavesnice

Abys neměl problémy s případným spojením,
tak si pořiď BT klávesnici od Apple,
sice je dražší než od jiných výrobců,
zato je na 100%

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

3

a kolikrát se dá sehnat na bazaru za fajnový peníz

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

4

tak to mi nedá nepřidat trochu do mlýna, vysokou jsem prošel stylem mého kamaráda a to: "proč bych si měl zapisovat, když si píšou všichni okolo" takže rada zní, seznámit se, založit si nějaký email v kruhu a vyměňovat si tam poznámky, úkoly atd.. a pak nebudeš klávesnici potřebovat :-D já si tenkrát koupil applovskou a využil jsem ji až teď u mac mini. protože je celkem velká, tak jsem ji nikdy nikam nenosil a to jsem měl velký ipad. jestli klávesnici přesto chceš, podíval bych se po nějakém pouzdru s klávesnicí.

Ipod nano 4gen.
Iphone 3gs -> IPhone 4 -> IPhone 5 White -> IPhone 5S Gold->iPhone 6->iPhone 6s
Ipad 64gb 3g - > Ipad 4.gen 64gb 3g-> Ipad pro 9.6 128 LTE + pencil
Mac mini 2012 i5 2,5GHz, 16gb ram 256ssd MacBook pro 2011 8gb ram 256ssd

5

no pokud to funguje tak, že seznámit se a ať ostatní všechno vypracují a potom mi pošlou, tak klávesnici nepotřebuje, ale pokud by se chtěl v rámci férového přístupu taky zapojit, nějak psát musí smile  a na začátku psal, že co nejlepvnější, což si myslím, že nějaká pouzdra s klávesnicí moc nebudou (nepočítáme-li pouzdra z DX a podobně) nebo máš nějaký tip?

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

6

tak předpoklad vypracují a pošlou je špatný (vypracovat se dá doma na pc) mluvil jsem výhradně o přednáškách, kde stejně většinu přednášek měli v mém případě dotyční přednášející na webu a není problém si je stáhnout. hlavně říkám že nosit sebou applovskou klávesnici je problémové, protože je neskladná a člověk ještě potřebuje nějaký stojánek, aby si to vůbec nějak rozložil v té škole, takže z mého pohledu nejlíp vychází co se použitelnosti týče klávesnice, co zároveň funguje jako kryt a jako stojánek. svého času dělal něco takového zagg a na miniho jsem někde četl recenzi na logitech tuším že to bylo na jabličkáři.

Ipod nano 4gen.
Iphone 3gs -> IPhone 4 -> IPhone 5 White -> IPhone 5S Gold->iPhone 6->iPhone 6s
Ipad 64gb 3g - > Ipad 4.gen 64gb 3g-> Ipad pro 9.6 128 LTE + pencil
Mac mini 2012 i5 2,5GHz, 16gb ram 256ssd MacBook pro 2011 8gb ram 256ssd