1

Téma: Je možné obejít aplikaci iTune a nainstalovat do iPhonu android?

Vzhledem k tomu žen je kus počítací techniky a jako na PC se dá dát Linux Windows apod jde něco podobného i s iPhonem 3g?

16gb v2.

když nad tim přemýšlím je tu absence tlačitek která jsou u mobilních telefonů atím i omezené ovládání pokd by se tam android či WM dalo dát.

proto pokud je mi ještě nějaký neznámý a lepší OS byl bych rád za doporučení pokud to vůbec jde.

díky za odp.

2

Re: Je možné obejít aplikaci iTune a nainstalovat do iPhonu android?

V podstatě by asi šel, nicméně řekl bych že vývoj se zastavil někde u verze androidu 2.2, což.. je trochu dnes už nepoužitelné. Jestli můžu poradit, pokud toužíš po androidu, prodej iPhone, kup něco s androidem, je to stokrát jednodušší rešení.

3

Nevidím důvod, proč iphone degradovat o několik řádů níže. Nicméně teoreticky by to mohlo fungovat, ale mslím si, že se tím nikdo nezabýval. Ostatně proč taky, koupit si nejlepší telefon a nahrát do něj nejhorší operační systém? To je padlé na hlavu :-D

 Život je takový, jaký si ho uděláme 
 iPad 2 3G  iPhone 3GS  iPhone 4  iPod Shuffle  iPod Classic  Mac mini 

4

Mě třeba vadí omezenost funkcí, poslat soubor mezi dvěma telefony nemožné/samsung - xperia a zpět/.

Ještě zkusím registraci i Tunes a zkusím upg systému přes něj.

Zatím díky.

5

Pokud ti vadí vlastnosti telefonu resp. systému, o kterých jsi jistě věděl před koupí (nikdo snad není tak hloupý, aby si koupil telefon za 15.000 Kč a nic o něm nevěděl), prodej ho a kup si něco jiného. Pokud chceš změnit vlastnosti iOS, staň se CEO Apple a budeš mít šanci něco změnit :-D

 Život je takový, jaký si ho uděláme 
 iPad 2 3G  iPhone 3GS  iPhone 4  iPod Shuffle  iPod Classic  Mac mini 

6

No patnáct tisíc bych nedal za žádnej mobil, dostal jsem ho výměnou za x8 a doplatil jsem 1800,-.

Jak jsem psal čekal jsem od toho víc a navíc ovládání i funkce mi prostě nesedlo, holt jsem zhýčkanej z xperie a samsungu.

To víš že sem se ho snažil prodat, jenže cena mi nevyhovovala, Za 400 Kč bych byl padlej na hlavu. a nechat ho někde v komisi nebo bazaru kde by s tim dělo bůh ví co to taky ne

Byl jsem v mobil pohotovosti kde mi nabídli tuhle směšnou částku a
dávat ho na protiúčet a zas doplácet na jinej to fakt ne smile.

a to mi tam ještě udělali šuplík na SIMKU protože nevěděli jak se to vyndává.

Tak si kup Copyšunt :-) Myslím, že téma je uzavřeno a nemá smysl v této diskuzi dále pokračovat, takže zamykám. Sandra