26

Re: Kuaiyong aplikace

Když ale kliknu na ikonu pod hrou, přepojí mě to do čínského iTunes Storu... sad Tam se musí taky stáhnout nějaká aplikace pro PC? A kde jí najdu?

iPhone 5 16GB --- iPhone 6 16 GB
iPod 4G 64GB
iPad with Retina display Cellular Wifi 64 GB white ---- iPad Air 64GB Cellular White

27

A není to náhodou jen pro iOS?

iPad Air 64GB 4G stříbrnobílý
MacBookAir 13"  2012  128SSD/ iMac 2012 new 21,5"
iPhone 6s+ - 64GB stříbrnobílý/ Apple TV / Air port/TimeCapsule2T
iPhone 7- 128GB/ iPad PRO 9,7 WiFi 128Gb stříbrnobílý + Pencil Apple

28

Jdou stahnout jen ty aplikace, kde jsou pod ikonou hry dvě tlačítka. Horní je vždy činský store a spodní stahuje do pc. Ale ne vše má to na stažení, protože jednoduše cracklou verzi momentálně nemají. Instalace pak jde jen poklikanim v pc, nespouští se při tom tunes ani pp25 ale možná, že něco z toho musí být v systému nainstalováno. Větší šance je u her vystavených na hlavní obrazovce než to, co se ručně vyhledá. Do nedávna jsem netušil, že bez JB půjdou instalovat placené věci zdarma, je to teď úroda. Ale to opravdu užitečný si kupuju, aby šly aktualizace, zvlášť když je to ve vývoji a nějaké změny očekávám. Viz. Podporu ac3 u Azulu.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

29

Asi to nechápu ale nic nesynchronizuju nic nedělám jen asi týden hraju a naráz se mi objeví ať zadám udaje apple ID heslo. Neví někdo co s tím??

iPad 3 3G iOS 6.1 JB smile + WiFi & Apple TV (2012)
Game Center: MRGisop

30

Po mně to chce heslo jen, když zkusím dát update u těch cracklých programů. Jinak vše jede. Ale kdoví, jak to mají udělané, jestli někde vyprší certifikát jen na určitou dobu, pro vývojáře. Ale aspoň to umožná appku vyzkoušet a pak se člověk rozhodne, jestli to koupit nebo odinstalovat.

31

Ahoj hosi dneska jsem to vyzkousel na hre earn to die a kdyz sjem to hnedle spustil po naistalovani do iphonu tak to po me chtelo apple id. tak jsme aplikaci vypnul zapnul jsem rezim letadlo, spsutil hru a uz to slo. Po te co jsem hru a rezim letadlo vypnul hra uz po me apple id nechtela. Tak to zkuste kdyz vam to vyhodi aby jste vlozily ID.

32

Zase mi to vyhodilo a když jsem zapl letadlovej režim tak když to zapnu tak se to hned vypne

33

Ahoj tu máte ten videotutoriál ode mě. Doufám že se bude líbit smile

http://www.youtube.com/watch?v=weoUTcInHEw

34

Tak bohužel. Do dneška mi úplně všechny appky fungovaly. Ale měl jsem výpadek netu, tak jsem kromě dvou routerů a switche zkusil restartovat i iPad. A od té chvíle nadpoloviční většina aplikací stažených ať přes Kulajong nebo PP25, nefunguje. Chce heslo a ukončí se. Takže instalátor asi udělal něco jako dočasný mini jailbreak a po restartu je to fuč. Některé ale jedou dál. Bohužel jsem jich pár ani nevyzkoušel, nebyl čas. Třeba garážovou kapelu :-(

35

Môže tuto informáciu niekto potvrdiť alebo vyvrátiť?

Iphone 4 16GB čierny ios6.0.1 JB smile
Ipad 2 16GB 3G čierny ios5.1.1 JB smile
HP Probook 4730S
Mac mini

36 Naposledy upravil: Jindra99 (30-01-2013 23:57:06)

Tak poupravuji tvrzení. Nefunguje ani jedna z aplikací stažených přes "Kulajong" (jak tomu říkám), z doby, kdy tam byly ještě full appky.  A fungují všechny ty stažené přes PP25.

-----

Ty z Kulajongu jdou znovu přeinstalovat pomocí dodané aplikace, musí být ale uvedeny v seznamu stažených. Nestačí, že jsou na HDD, přímo z HDD mi instalovat nejdou. Jen z toho seznamu uvnitř aplikace. Save pozice z her zůstaly nedotčeny.

37 Naposledy upravil: djelinek (02-02-2013 13:43:44)

Milá mládeži, koukám, že tady v tom máte trochu hokej, tak si nechte od staršího a zkušenějšího poradit :-)

Princip výše diskutovaných programů je ten, že ve vašem iOS zařízení vytvoří novou falešnou "čínskou" identitu na kterou jsou navázany stahované aplikace. Bohužel nová identita je pouze "dočasná" a po nějaké době zjistíte, že po spuštění takovéto aplikace najednou chce přihlásit k Apple ID - to znamená, že "dočasná" identita je pryč. Naštěstí nic nemusíte přeinstalovávat, ale pouze stačí "čínskou" identitu v zařízení obnovit, což je pár kliknutí myší. Momentálně je identita 25PP "odolnější" tak doporučuji preferovat tento program a teprve pokud vám tam něco chybí, tak použít Kuaiyong. Dále mám pro vás k oboum programům pár tipů:

Kuaiyong

- placené aplikace tam stále jsou, dnes jsem kontroloval sérii GTA atd.

- pokud stáhnete aplikaci s příponou bpp, můžete ji po stažení přejmenovat a přemístit do jiné složky - pak na něj klikněte, v aplikaci potvrdíte hlášku a aplikace se přidá do seznamu stažených aplikací z nového umístění

- ke ztracení identity dojde po synchronizaci s iTunes v počítači nebo po použítí AppStore a následném restartu zařízení

- pro obnovení identity klikněte na tlačítko s nářadím vpravo nahoře, viz následující obrázek
Kuaiyong

25PP

- pokud si chcete stažené soubory přejmenovat (zbavit čínských klikiháků) a roztřídit do složek, můžete v nastavení asociovat tuto aplikaci s *.ipa soubory, a pak stačí pro instalaci jenom kliknout na soubor ipa a pak jenom potvrdit instalaci

- ke ztracení identity dojde po synchronizaci s iTunes v počítači

- pro obnovení identity klikněte na tlačítko vpravo nahoře, viz následující obrázek
Kuaiyong

38

Moc diky za rady. Prave jsem zjistil, ze pulka aplikaci z kulajongu opet nejede a to jsem nic nesynchronizoval ani nerestartoval, pouze stahoval a updatoval z app store.

39

Tiskopisů napsal:

Ahoj tu máte ten videotutoriál ode mě. Doufám že se bude líbit smile

http://www.youtube.com/watch?v=weoUTcInHEw

Dělal jsem to podle návodu, nejde mi stáhnout ten program. Píše to chybu 404 not found...
Takže to asi nefunguje nebo mají nějaký výpadek.

Game center: Fildouš
iPad 2 WiFi 16 GB black, iOS 7

40

Který program, jestli myslíš instalačku PP25 do PC, tak je tady: http://ghost.25pp.com/soft/pp.exe

41 Naposledy upravil: CoolGujin (05-02-2013 07:10:25)

Nevím proč ale mě to hází error 404 Not Found...Prostě mi ta stránka nejede
//Edit: Tak jsem to zkusil otevřít v jiném prohlížeči a už to jede, díky za pomoc smile

Game center: Fildouš
iPad 2 WiFi 16 GB black, iOS 7

42 Naposledy upravil: airleos (10-06-2013 19:30:59)

Tiskopisů napsal:

Zkuste tohle http://25pp.com/
Já to používám a jsem s tím spokojený.

Pokud by jste chtěli návod jak na to tak na Youtube.com je tam hory smile

Tiskopisů

Ahoj. Taky jste začali mít problém s touto aplikací? Najednou se musí často obnovovat účet a aplikace brzy padají. Máte to tak i ostatní, kdo jí používáte? Je na to ještě nějaký trik? Napadlo mě, že by to mohlo být přechodem na poslední verzi pp1.0.6.8. Zkusil jsem odintalovat a nainstalovat starou verzi, ale problém je stále. sad

iPod 4G 64GB
iPad with Retina display Cellular Wifi 64 GB white ---- iPad Air 64GB Cellular White

43

Používáte tu aplikaci ještě někdo? smile A máte stejný problém? Dokonce už nejsou aktualizace aplikací.... sad

Ahoj. Neříkejte mi, ze už nikdo tuto aplikaci nepoužívá? bohužel stále častěji aplikace padají :-( Nemá někdo nejaký tip..radu???

iPod 4G 64GB