1

Téma: prodejna Mobilní pohotovost

Musím se podělit o hroznou zkušenost s tímto obchodem a to na pobočce v Hradci Králové.
Koupil jsem tam Iphone 4s, po příjezdu domů, jsem zjistil, že v balení je pouze US adapter. Do obchodu jsem se nedovolal, tak jsem volal na infolinku firmy, tam se mi omluvili , že prý to byl omyl a že mi ji v obchodě bezplatně vymění.
Tak jsem jel zpět, prodavači neskutečně nas..... , co je otravuju. Že prý se to takhle normálně prodává. Když jsme si vyžádal origos adapter, tak ta zenska mi rekla, ze  to nepozna co je origos a co ne. JA na svym, ale trval. Dokonce mi nabízela nejaky uz opotrebovany. NAkonec mi samo s "usmevem" dala neoriginalni.
ALE po týdnu používání: Tel. najednou začal hlasit, když byl v nabíječce, že toto zařízení není určeno pro tento přístroj, nebo tak nejak.   Rikal jsme  si , ze to je jen nejaka docasna chybka. ALE prijdu za hodinu, adapter roztaveny, horky a mobil tak varici, ze se skoro ani do ruky nedal vzit !!

TAKŽE POZOR NA TUTO FIRMU, OBZVLAST KDYZ KUPUJUTE NECO APPLE , UJISTETE SE NEJDRIV JAKY ADAPTER TAM JE.

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

2

Re: prodejna Mobilní pohotovost

jeste by ale bylo potreba dodat, jaky telefon to byl. jestli novy nebo zanovni nebo pouzity. zaroven je celkem beznou praxi, ze v podobnych prodejnach se vyrobek testuje a prohlizi uz pri prodeji, tze bys videl, ze tam ten US adapter je. zrovna nedavno jsme tam kupovali zanovni telefon (v Pardubicich) a bez problemu jsme s prodavacem vsechno prosli a ozkouseli. tze ja si nemuzu stezovat.
zajimalo by me, co jsi udelal po tom, co jsi zjistil, ze ta nabijecka neni original?

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

3

Telefon byl úplně nový. Ta ženská mi vyndala jen přístroj a ja ji na to skocil a dal sem se uz nedival.
Mel jsme smulu asi na prodavace.
Byl jsem tam uz jednou driv s rozbitym displejem u nejaky Nokie. Oni ze to opravy, ale nikdo me neupozornil, ze smazou kontakty. Koho by napadlo, ze oprava displeje bude mit vliv na kontakty ze.

Jinak teprve se tam chystam, ale bude to asi problem, kdyz mi ten adapter vrazila do ruky bezjakyhokoli dokladu nebo neceho. Proste mi ho dala jako ze je free a bez.
Hlavne sem klidne mohl vyhoret, kdybych treba odesel na par hodin.

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

4

Zkrátka prodejce šedivek, tyhle problémy jsou úplná klasika a člověk si musí dávat pozor, co kupuje. Nejspíš byla nižší cena, než jinde? K té orig. USA nabíječce stačí dokoupit za 20 Kč redukci a fungovalo by to líp, než neorig. nabíječka s EU vidlicí.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

5

Jiná vidlice by asi nepomohla, protože v USA je 120V síť.

iPad 2 32GB black, FW 6.1 jailbroken
Sony Xperia T
Asus K55VM-SX180V, i7QM, Nvidia GT630M, 8GB RAM

6

ondrejluk: Nabíječky od Apple mají povolený rozsah napětí 110-230V nebo tak nějak.

iPad Air, iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 4S, Apple Watch s2, iPod Nano 8GB (6g), Mac Mini (2012), Macbook Air 11" (mid 2012) apple TV 2 + XBMC

7

Redukce v cenách 20-220 Kč dle provedení, kvality a univerzálnosti se používají pro US napaječe běžně.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

8

Já si ted kupoval iPad Mini v MOBILPOHOTOVOSTI..a kupoval jsem tam uz XY zařízení...a žádný problém.

A jak někdo psal... že jsi si nezkontroloval balení...Za to prodejce nemůže. Nebude to přece dělat za tebe.

iPhone 4 32gb black - EX
iPhone 4S 32gb white -EX
iPhone 5 16gb white
iPad Mini 32gb black