1

Téma: Shanim tablet do 3000 Kč

Zdravim vsechny. Prosim nemuze mi nekdo poradit jaky koupit tablet do 3000? Je to pro znamou a jedine na co to bude pouzivat je prohlizeni fotek a internet doma. Zadne extra funkce neni potreba. Cenu take navysit nelze. Nemate prosim nejake zkusenosti neborady? Diky moc

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Ipad Mini 16GB WIFI - iOS 7.0
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3rd

2

Re: Shanim tablet do 3000 Kč

Sencor 8" vypadá skoro jako ipad. Po všech stránkách horší, ale přesto dobře použitelný. Nekvalitní konektor nabíječky, jde použít jinou micro USB. Má velmi tichý zvuk. Ale za cenu pod tři litry se to dá.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

3

Skus nejaky od znacky ainol. Jsou kvalitni a na svoji cenu o nekolik trid vyse.

4

zatim dekuji za napady...podivam se na ne

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Apple TV 3rd

5

Jindra99 napsal:

Sencor 8" vypadá skoro jako ipad. Po všech stránkách horší, ale přesto dobře použitelný. Nekvalitní konektor nabíječky, jde použít jinou micro USB. Má velmi tichý zvuk. Ale za cenu pod tři litry se to dá.

diky za zajimavy tip. mas s nim nejake zkusenosti? podle toho, co jsem cetl, tak to na takove "domaci brouzdani" bohate staci

Iphone 4 16GB - iOS 7.0
Apple TV 3rd

6

Má ho kolega a měl jsem ho den doma. Úplně vše horší proti ipadu tj. Displej, síla wifi i výdrž aku a kvalita nabijeciho konektoru atd. Ale za cenu od 2600 kč je dost dobře použitelný, neseká se, funguje. Jo hry se dýl spouští a zvuk je hodně moc tichý. Přes to množství kritiky z něj mám docela dobrej dojem. Laciná kopie ipadu, která ale poslouží jako test využitelnosti tabletu. A řada jiných levných tabletů zatuhává a špatně reaguje na dotek a má mizerné dílenské zpracování a do měsíce se reklamuje. Tenhle drží.

iPad Air 16 GB WIFI šedý iOS 8.1 JB

7

Čau, být tebou určitě bych ještě mrknul na tablet ACER Iconia Tab B1. Dle kamaráda, který má obchod s PC je prý v poměru cena/výkon atd. bezkonkurenční. Toho Sencora 8 jsem koupil mladej (aby mi furt nebrala iPada :-)) a moc nadšenej z něj teda nejsem. Je takovej zabržděnej a já bych teda na něj nervy neměl.

iPod Nano 8GB
iPod touch 3g 32GB
iPad 32GB Wi-Fi CZ