26

Re: smart case

Jako spatne byt nemusi,ale ta bila je hrozna. Nedokazu si predstavit, jak bude po par dnech vypadat. Na SmartCase uz jsem si zvykl. Nepatrne jezdi,ale jen kdyz clovek zabere. Tak me napada, kolik stoji original zadni dil na iPad 3? Ty folie a obaly mozna vyjdou draz jak jednou za cas prekrytovani :-).

iPad iPad mini s Retina 16GB black
iphone 5S 16gb
iphone 3G 8GB black 4.0.2.
Game Center: esmajlik

27

esmajlik napsal:

Jako spatne byt nemusi,ale ta bila je hrozna. Nedokazu si predstavit, jak bude po par dnech vypadat. Na SmartCase uz jsem si zvykl. Nepatrne jezdi,ale jen kdyz clovek zabere. Tak me napada, kolik stoji original zadni dil na iPad 3? Ty folie a obaly mozna vyjdou draz jak jednou za cas prekrytovani :-).

Zatím bez jediny nečistoty smile A bily pouzdro na bily iPad je luxus:)

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

28

Bílé pouzdro? Kde se dá sehnat? To chciiiii smile

29

http://www.alza.cz/choiix-wake-up-folio … 281309.htm

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

30

Děkuji, ani není moc drahé.

31

A nešpiní se na to že je bílé. A toho tahám všude možně smile

iPad  2 32gb,wifi/3g
iPhone 6 128gb
Ipod touch 5g
MacBook Pro 2011

32

Mám už více než rok světle šedé pouzdro tohoto typu a také se nešpiní. Takže pohoda :-) A ta bílá je moc pěkná.

33

Zdravim všechny.
Včera jsem si koupil iPad4 a dnes jsem koupil v Applu nový SmartCase v tmavě šedé a musim říct že se ani nehne.

34

Chapu ze pisu trochu s krizkem po funuse big_smile ale prekvapuje me ze se vam libi..
Ja ho koupil hned ke ctyrce... A je to hrozny na dvojce sem mel zadni kryt od touchwizzu (pevnej) + smart case.. A bylo to mnohem elegantnejsi a hezci reseni..
Vubec nechapu jak tohle mohl apple vypustit do sveta..
Nechutny precuhujici kraje, za par mesic noseni v baglu se mi zaprasil, smart case ani necisti displej protoze ty precuhujici okraje tomu proste nedovoli... Ipad v tom vypada jak obrovsky padlo.. Az budou prachy poleti do kose, jedinej duvod proc sem ho tenkrat kupoval ze ofiko zadnej jinej kryt na 4 nebyl.. hmm