1

Téma: Nefunkční breakle applikace ze zalohy...

Cau mam dotaz a prosim moc o radu... Udelal jsem jailbreak v Ipadu 2, v kterem byl nainstalovan IOS 5... Mel sem tam nainstalovane nejake breakle app. Uz sem ted potreboval prejit na IOS 6 tak jsem si udelal v ITunes zalohu a do Ipadu nainstaloval IOS 6.1.2 a po reinstalaci jsem hned provedl uspesny Jailbreak evasi0n 1.5.1 a dal jsem obnoveni ze zalohy... Vse probehlo hladce az na to, ze vsechny breakle app nejdou za zadnou cenu nainstalovat, vzdy to hodi hlasku "Instalace aplikace ... selhala" Myslel jsem si prvne, ze to je tim, ze IOS 6 nepodporuje verze na starsi systemy, ale ani tim to neni... hmm Nevite nekdo??? Predem dik!

2

Re: Nefunkční breakle applikace ze zalohy...

Nevím jak se to řeší teď, ale dostala se ke mě informace, že prý už nefunguje Installous, díky kterému se daly ukradené aplikace nainstalovat. Zkus zagooglit a najít náhradu. Osobně JB používám na iPhonu, ale ne ke krádežím, takže toto téma mě nezajímá a nic o něm nevím, já si jen doplňuji chybějící věci (např. dodnes nepochopitelně neimplementované doručenky pro SMS).

3

Takze tohle resi APPSYNC...

http://www.youtube.com/watch?v=xAOpj2X_ONQ

//Faramir - používej funkci EDIT, netapetuj.

4

řeším stejný problém.. apky mám nahrané v itunes, a při přidání do ipadu se zobrazí na zrcadlové ploše v itunes ale v ipadu již ne.. podle rad na fórech jsem nainstaloval vshare a ipastore.. zkoušel i stahovat odsud, ale aplikace nejdou nainstalovat.. občas vyskočí hláška "synchronizace selhala" vyřešil to už někdo? je to zoufalství..

5

Není lepší si apps prostě koupit než řešit takové problémy?

 Život je takový, jaký si ho uděláme 
 iPad 2 3G  iPhone 3GS  iPhone 4  iPod Shuffle  iPod Classic  Mac mini 

6

Prostě si ze cydie stáhněte AppSync 6.x a cracklé apps vám půjdou...

MacBook Pro 2009, iPhone 4, iPad Mini